2 lipca warsztaty DIRECTED BY z Magdaleną Łazarkiewicz

Wracamy z nowy terminem, 2 lipca w niedzielę będziesz miał w okazję rozwijać swoje umiejętności aktorskie i networkingowe na warsztatach z cyklu DIRECTED BY z reżyserką Magdaleną Łazarkiewicz, której film „Powrót” zapoczątkował karierę młodej aktorki Sandry Drzymalskiej. Temat tej edycji to „Między słowami”, czyli m.in. jak pauzą, milczeniem przekazać emocje ukryte pod dialogami. Oczywiście scena z tekstem też będzie 😀 Warsztaty skierowane są do aktorów zawodowych, w trakcie lub po szkołach aktorskich lub osób już z doświadczeniem pracy przed kamerą.

Warsztaty DIRECTED BY to autorski cykl warsztatów organizowanych przez Ulę Zawadzką, gdzie masz okazję poznać styl pracy danego reżysera tak jak ma to miejsce na zdjęciach próbnych, czy planie filmowym. Są to praktyczne warsztaty, po których otrzymujesz nagrane materiały, które możesz następnie wykorzystać do aktualizacji reżyserów castingu lub jako próbkę swoich możliwości aktorskich (demo).

Liczba uczestników: do 14 osób

Termin: 2 lipca 2023 r. (niedziela), godz. 10:00-18:00, Warszawa

CENA: 399 zł

Cena obejmuje:

nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni roboczych
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy, lunch
5% rabatu na mentoring, selftape coaching lub nagrania wizytówek z Ulą Zawadzką

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zdjęcia i cv lub linku do filmpolski na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl. Zastrzegamy sobie możliwość selekcji zgłoszeń.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje opłata rezerwacyjna w wysokości 399 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Jeśli będziesz musiał zrezygnować z warsztatów do 48 godzin przed ich terminem a będziemy mieli listę rezerwową zostanie Ci zwrócona cała kwota w przeciwnym razie podobnie jak w przypadku konieczności odwołania swojego udziału w warsztatach do 24 godzin przed warsztatami zostanie zwrócone 299 zł.

Wystawiamy faktury, należy wyrazić chęć jej otrzymania przy zgłoszeniu.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo z backstagu na stronach www i social mediach @aktorembyc.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

MAGDALENA ŁAZARKIEWICZ

Absolwentka Reżyserii na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Nagradzana reżyserka, scenarzystka i wykładowczyni WSF oraz AMA w Krakowie. Po serii dokumentów zrealizowanych w WFD, debiutowała filmem telewizyjnym „PRZEZ DOTYK” (pod opieką artystyczną Krzysztofa Kieślowskiego). Wyreżyserowała m.in. takie filmy jak: BIAŁE MAŁŻEŃSTWO”, „MARATON TAŃCA”, czy POWRÓT”. Obecnie trwa postprodukcja filmu „KAJTEK CZARODZIEJ”  wg ksiązki Janusza Korczaka. Seriale m.in. :”EKIPA”, „GŁĘBOKA WODA” oraz spektakle teatralne w Teatrze STUDIO, Teatrze POWSZECHNYM, Teatrze SŁOWACKIEGO, czy Teatrze WIELKIM oraz kilkanaście spektakli teatru telewizji oraz kilka cykli programów tv.

fot. Rafał Placek / GILDIA REŻYSERÓW POLSKICH

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *