2 wolne miejsca na warsztaty WIZYTÓWKA AKTORSKA już 17 lipca!

Blog AKTOREMBYC.pl i firma producencka DREAM BY zapraszają na

WARSZTATY moduł 1: WIZYTÓWKA AKTORSKA by Ula Zawadzka

Zajęcia czysto praktyczne w Studio AKTOREMBYC w Warszawie poprowadzi Ula Zawadzka – aktorka i reżyserka.

Poznaj tajniki aktorskie zdobyte na setkach castingów, które zaoszczędzą Ci mnóstwo czasu i zwiększą Twoją pewność siebie przed kamerą. Nie ma nic ważniejszego niż pierwsze wrażenie. Masz tylko 11 sekund, aby zainteresować osobę, która będzie oglądać Twoją wizytówkę i decydować o zaproszeniu Cię do kolejnego etapu castingu.

Warsztaty są przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z castingami lub zwiększyć swoje szanse na wygraną reklamy oraz zrobić dobre pierwsze wrażenie na zdjęciach próbnych do seriali i fabuł.

Rozbudowana wizytówka aktorska „opowiedz o sobie” nagrana podczas warsztatów może również służyć jako prezentacja aktora podczas poszukiwania nowej agencji aktorskiej lub jako przedstawienie się/przypomnienie reżyserowi castingu. Szczególnie przydatna, jeśli nie posiadamy jeszcze demo aktorskiego lub jest ono niezadawalającej jakości. Co raz częściej wizytówka służy jako pierwszy etap selekcji przed zdjęciami próbnymi do serialu czy filmu.

Liczba uczestników: do 3 osób    

Najbliższy termin: 17 lipca 2021 r. (sobota) godz. 10:00-14:00 Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

PROGRAM WARSZTATÓW:

Wizytówka „przed”
Headhshot 360 stopni
Postawa ciała w kamerze

Ćwiczenia rozluźniające
Ćwiczenia głosowe
Wizytówka „krok po kroku” reklama/film

Stylizacja na casting (strój, fryzura, dodatki)
Makijaż na casting
Mini metamorfoza indywidualna

Wizytówka „która wygrywa”
Wizytówka – strategie
Wizytówka po angielsku tzw. „slate”

Ćwiczenia:
„Powiedz coś zabawnego”
„Opowiedz o swojej pasji”
„Emocje”

Wizytówka „po”

CENA:  399 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo: headhshot 360, wizytówka reklamowa, wizytówka film/serial, nagrane ćwiczenia (3 szt.), wizytówka po angielsku „slate”
udział w 4 godzinnych warsztatach
skrypt szkoleniowy
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy
dostęp do grupy wsparcia na Facebooku ACTORS FAMILY by AKTOREMBYC
lunch
5% rabatu na wszystkie usługi AKTOREMBYC do wykorzystania w ciągu 12 m-cy
najlepsze wizytówki zostaną opublikowane na social mediach AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy kontakt@aktorembyc.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, wiek, miejscowość, informacje o doświadczeniu przed kamerą oraz aktualne zdjęcie.

REKOMENDACJE:

„Z czystym sercem polecam warsztaty z Ulą! Było bardzo profesjonalnie, a zarazem w przyjacielskiej atmosferze – Ula podzieliła się z nami swoim doświadczeniem i przekazała wiele konkretnych wskazówek, powiedziała jak inni na nas patrzą oraz jak nas widzą z tej drugiej strony kamery  Podeszła do każdego w indywidualny sposób, podkreśliła, co każdy z nas może robić lepiej – i najważniejsze – jak ma to robić. Wiele praktycznych treści, które każdy aktor (czy też człowiek wiążący przyszłość z mediami) powinien wykorzystać, gdy wybiera się na casting, ale nie tylko…  Widać, że Uli zależy na tym, żeby wszyscy wyciągnęli z warsztatów jak najwięcej i jak najlepiej wypadli przed kamerą. Spotkanie z Ulą to zdecydowanie celnie zainwestowane godziny i środki. Naprawdę warto!” MARIOLA SÓJKA, uczestniczka I edycji

kalina warsztaty akorembyc„Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania: jak dobrze wyglądać w kamerze, jak ubrać się na casting, o czym wspomnieć, gdy proszą cię o opowiedzenie czegoś na swój temat, jak się NIE malować i jak nie dać się zwariować, to warsztaty wizytówkowe z Ulą są absolutnie najlepszym wyborem. Kopalnia wiedzy, świetna atmosfera, pełen profesjonalizm – wszystko warte przejechanych kilometrów. Dzięki wielkie i na pewno do zobaczenia! ” KALINA GAWRYSIAK, uczestniczka I edycji

 

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub przelewem najpóźniej jeden dzień przed rozpoczęciem warsztatów.

Wystawiamy faktury.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach @aktorembyc.

Program warsztatów może ulec nieznacznej zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zebranie się całej grupy.

 

PROWADZĄCY:

ula zawadzka blok aktorskiULA ZAWADZKA – aktorka, reżyserka, mentor. Warsztatu aktorskiego uczyła się m.in. w New York Film Academy, u Elizabeth Kemp (Dyrektor artystyczny “The Actors Studio”) i Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Ma na swoim koncie udział w ponad 20 reklamach. Sympatię widzów zyskała tłumacząc język zwierząt w komediowej reklamie “PZU z kurą”, która w ciągu 2 tygodni miała prawie 2 miliony wyświetleń na YouTubie. Ula grała w projektach z polskimi, jak i zagranicznymi reżyserami reklam, z niektórymi spotkała się na planie już kilkakrotnie. Współpracowała z ponad 8 agencjami aktorskimi i brała udział w castingach u wszystkich reżyserów obsady reklam. Autorka bloga AKTOREMBYC.pl, pierwszego portalu dla aktorów w Polsce, który wspiera ich w rozwoju kariery na scenie, w telewizji, w reklamie i w dubbingu. Ponadto jest głównym twórcą i reżyserem nagradzanego serialu internetowego “Rozmowy z Babcią”, który miał swoją premierę w Los Angeles. Absolwentka kierunku „Reżyseria reklamy” w Szkole Mistrzów Reklamy. Pierwsza reklama, którą wyreżyserowała dla Banku Mleka Kobiecego, wzbudziła duże kontrowersje oraz rozbawiła oglądających. Pracowała również w agencjach reklamowych (Publicis – klient: L’oreal, Communication Unlimited – klient: Ferrero) oraz w działach marketingu od strony klienta (m.in. Philips, Dr Irena Eris, Teatr Wielki, PISF). Ukończyła także kurs stylizacji w Akademii Stylu i kurs wizażu w AP Edukacja.

Tak nie 😉

Przed i po

W trakcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *