21 lipca odbędzie się już V edycja warsztatów WIZYTÓWKA AKTORSKA!

Blog AKTOREMBYC.pl i firmy producenckie DREAM BY oraz toFilm i Studio Kakadu zapraszają na

WARSZTATY moduł 1: WIZYTÓWKA AKTORSKA by Ula Zawadzka

Termin najbliższych warsztatów:
21.07.2019 r. (niedziela), 10:00-16:30, Warszawa (Wola)

studio kakadu aktorembycZajęcia czysto praktyczne w Studio filmowym w Warszawie poprowadzi Ula Zawadzka – aktorka i reżyserka.

Poznaj tajniki aktorskie zdobyte na setkach castingów, które zaoszczędzą Ci mnóstwo czasu i zwiększą Twoją pewność siebie przed kamerą. Nie ma nic ważniejszego niż pierwsze wrażenie. Masz tylko 11 sekund, aby zainteresować osobę, która będzie oglądać Twoją wizytówkę i decydować o zaproszeniu Cię do kolejnego etapu castingu.

Warsztaty są przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z castingami lub zwiększyć swoje szanse na wygraną reklamy oraz zrobić dobre pierwsze wrażenie na zdjęciach próbnych do seriali i fabuł.

Rozbudowana wizytówka aktorska „opowiedz o sobie” nagrana podczas warsztatów może również służyć jako prezentacja aktora podczas poszukiwania nowej agencji aktorskiej lub jako przedstawienie się/przypomnienie reżyserowi castingu. Szczególnie przydatna, jeśli nie posiadamy jeszcze demo aktorskiego lub jest ono niezadawalającej jakości.

Liczba uczestników: do 8 osób    

PROGRAM WARSZTATÓW:

Wizytówka „przed”
Headhshot 360 stopni
Postawa ciała w kamerze

Ćwiczenia rozluźniające
Ćwiczenia głosowe
Wizytówka „krok po kroku” reklama/film

Stylizacja na casting (strój, fryzura, dodatki)
Makijaż na casting
Mini metamorfoza indywidualna

Wizytówka „która wygrywa”
Wizytówka – strategie
Wizytówka po angielsku tzw. „slate”

Ćwiczenia:
„Powiedz coś o sobie”
„Powiedz coś zabawnego”
„Odpowiadanie na pytania”

Wizytówka „po”

CENA:  349 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo: headhshot 360, wizytówka reklamowa, nagranie powiedz coś o sobie – wizytówka film/serial, wizytówka po angielsku „slate”
udział w 6,5 godzinnych warsztatach
skrypt szkoleniowy
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy
dostęp do grupy wsparcia na Facebooku ACTORS FAMILY by AKTOREMBYC
lunch
5% rabatu na wszystkie usługi AKTOREMBYC do wykorzystania w ciągu 12 m-cy
najlepsze wizytówki zostaną opublikowane na social mediach AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 690 259 539, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy kontakt@aktorembyc.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, wiek, miejscowość, informacje o doświadczeniu przed kamerą oraz aktualne zdjęcie.

REKOMENDACJE:

„W ciągu kilku miesięcy od warsztatów wygrałam swoją pierwszą w życiu reklamę!” IWONA SZTUBA, uczestniczka I edycji

„Było bardzo profesjonalnie, a zarazem w przyjacielskiej atmosferze – Ula podzieliła się z nami swoim doświadczeniem i przekazała wiele konkretnych wskazówek, powiedziała jak nas widzą z tej drugiej strony kamery  Podeszła do każdego w indywidualny sposób, podkreśliła, co każdy z nas może robić lepiej – i najważniejsze – jak ma to robić.” MARIOLA SÓJKA, uczestniczka I edycji

„Kopalnia wiedzy, świetna atmosfera, pełen profesjonalizm – wszystko warte przejechanych kilometrów. Dzięki wielkie i na pewno do zobaczenia! ” KALINA GAWRYSIAK, uczestniczka I edycji

„Na warsztaty postanowiłem wybrać się, ponieważ jeszcze nigdy nie byłem na żadnym castingu. Wiedza i informacje jakie przekazała Ula, okazały się bardzo przydatne i praktyczne. Polecam!” PATRYK GĄSIOR, uczestnik III edycji

„Zdecydowanie merytoryczne i praktyczne warsztaty, dzięki którym mam większą świadomość siebie oraz procesu jaki zachodzi na castingu. Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Ulą, na pewno ja sam wrócę do niej na kolejne kursy.” SZYMON JĘDRZEJEWSKI, uczestnik III edycji

 

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Wystawiamy faktury.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Uwaga: Prosimy o informację, jeśli nie zgadzają się Państwo na podpisywanie zdjęć i materiałów wideo Państwa imieniem i nazwiskiem.

Program warsztatów może ulec nieznacznej zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zebranie się grupy min. 5 osób.

 

PROWADZĄCY:

ula zawadzka blok aktorskiULA ZAWADZKA – aktorka, reżyserka, mentor. Warsztatu aktorskiego uczyła się m.in. w New York Film Academy, u Elizabeth Kemp (Dyrektor artystyczny “The Actors Studio”) i Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Ma na swoim koncie udział w ponad 20 reklamach. Sympatię widzów zyskała tłumacząc język zwierząt w komediowej reklamie “PZU z kurą”, która w ciągu 2 tygodni miała prawie 2 miliony wyświetleń na YouTubie. Ula grała w projektach z polskimi, jak i zagranicznymi reżyserami reklam, z niektórymi spotkała się na planie już kilkakrotnie. Współpracowała z ponad 8 agencjami aktorskimi i brała udział w castingach u wszystkich reżyserów obsady reklam. Autorka bloga AKTOREMBYC.pl, pierwszego portalu dla aktorów w Polsce, który wspiera ich w rozwoju kariery na scenie, w telewizji, w reklamie i w dubbingu. Ponadto jest głównym twórcą i reżyserem nagradzanego serialu internetowego “Rozmowy z Babcią”, który miał swoją premierę w Los Angeles. Absolwentka kierunku „Reżyseria reklamy” w Szkole Mistrzów Reklamy. Pierwsza reklama, którą wyreżyserowała dla Banku Mleka Kobiecego, wzbudziła duże kontrowersje oraz rozbawiła oglądających. Pracowała również w agencjach reklamowych (Publicis – klient: L’oreal, Communication Unlimited – klient: Ferrero) oraz w działach marketingu od strony klienta (m.in. Philips, Dr Irena Eris, Teatr Wielki, PISF). Ukończyła także kurs stylizacji w Akademii Stylu i kurs wizażu w AP Edukacja.

krzysiek sobiecki aktorembyc warsztatyKRZYSZTOF SOBIECKI – operator kamery, opiekun studio. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie na kierunku sztuka operatorska i montaż filmowy. Właściciel firmy toFilm, zajmującej się produkcją filmową. Prowadził również Warsztaty Medialne oraz organizował Wieczory Filmowe w Domu Kultury Działdowska w Warszawie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *