Czy chciałbyś pracować z tym reżyserem?

Najpierw obejrzyj fragment filmu „Dzień Babci”.

Jest to jeden z najczęściej nagradzanych polskich shortów, zdobył ponad 30 nagród w Polsce i na świecie. W 2018 roku znalazł się w selekcji filmów do Oscara® w kategorii film krótkometrażowy a wyreżyserował go Miłosz Sakowski.

Jako reżyser tworzy również reklamy, kampanie społeczne i teledyski m.in. dla Netflixa („Orange is the new black”), dla mBanku („Święta”), T- Mobile („Best in test”), czy Allegro („Aleja gwiazd”). Spoty w jego reżyserii zdobyły nagrody m.in. na Ad FM Awards czy Grand Video Awards w Kategorii Branded Content.

Jako scenarzysta pisał m.in. takie seriale jak „Pakt” (HBO), „Dwoje we troje” (Polsat) czy „Storyline” (Coca- Cola). Jest również autorem dwóch seriali autorskich (w developmencie), które zakupione zostały przez stację premium oraz platformę streamingową.

Obecnie pracuje nad scenariuszem filmu, który będzie jego pełnometrażowym debiutem fabularnym.

16 sierpnia 2020 r. przez 8 godzin podczas warsztatów DIRECTED BY będzie okazja pracowania z nim przed kamerą. Będziemy ćwiczyć improwizacje jak na castingu do reklamy, scenę jak na zdjęciach próbnych do filmu a na koniec pisać scenę do swojego demo. Jak widzisz są to pierwsze tak kompleksowe warsztaty, które pozwolą Ci się rozwijać dalej w wielu kierunkach.

Na warsztatch są przestrzegane wszystkie zasady bezpieczeństwa dot. COVID, tak żeby zapewnić nam zdrowe warunki pracy 🙂

Wszystkie materiały wideo będą po warsztatach przesłane do Ciebie, tak abyś mógł je wrzucić na social media i podzielić się z fanami i reżyserami castingu 😀

Liczba uczestników: do 14 osób

Termin: 16 sierpnia 2020 r. (niedziela), godz. 10:00 – 18:00

CENA: 299 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat wysłany elektronicznie
bufet kawowy
zapakowaną przekąskę
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC
najlepsze sceny i ćwiczenia zostaną opublikowane na social mediach AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciam na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl. Zastrzegamy sobie możliwość selekcji zgłoszeń.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Wystawiamy faktury.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni na czas trwania warsztatów.