Czy zarezerwowałeś już swoją domenę www?

O tym, że każdy aktor powinien mieć swoją stronę internetową słyszałam na każdych warsztatach aktorskich z amerykańskimi acting coachami i reżyserami castingu. Za granicą jest to oczywiste, że aktor ma swoją stronę internetową! To samo doradzają wszyscy guru marketingu i promocji, a dlaczego..? Ponieważ własna strona internetowa, którą Ty posiadasz i prowadzisz jest TWOJA! Nie wiem czy słyszałeś o kanałach na YouTube, które YouTube nagle zablokował i cała zawartość, wszystkie filmy, która te osoby wgrały zniknęły? Mi się to przydarzyło 🙁 Dorzućmy ryzyko zhakowania i przejęcia Twojego konta na Instagramie, nad którym tak długo pracowałeś… Pamiętasz grono i jakie fajne zdjęcia tam wrzucałeś? Założę się, że nie masz już do tego dostępu… Niestety social media, mimo że wydają się Twoje, niestety takie nie są…

Wiele osób chwaliło już moją stronę internetową jako aktorki www.ulazawadzka.pl, ponieważ w jednym miejscu mogą znaleźć wszystkie potrzebne informacje na mój temat: zdjęcia, demo, cv, kontakt i przekazać reżyserowi za pomocą jednego linku! Dodatkowo, jeśli ktoś Cię polecił, zainteresowana osoba najprawdopodobniej będzie szukać o Tobie więcej informacji w Internecie, wpisując Twoje imię i nazwisko w wyszukiwarkę Google. Może tam zobaczyć link do Twojej oficjalnej strony lub link do Twojej agencji z często niezaktulizowanym profilem lub do Filmpolski lub Filmweb lub nic nie znaleźć, jeśli do tej pory nie dbałeś zbytnio o Twoją widoczność w Internecie.

Zakup domeny www.imienazwisko.pl to pierwszy krok do zrobienia swojej strony internetowej 🙂 Nie wiesz, kiedy zostaniesz gwiazdą, jutro, za tydzień, za miesiąc, za rok, ale na pewno warto zarezerwować domenę, żeby potem nie żałować, że Twoja nazwa jest już zajęta a pod nią jakaś Pani sprzedaje kolczyki lub jakiś Pan wrzuca półnagie fotki 😉 Kolejny krok to kupno serwera i projekt strony internetowej, ale możesz też już samą domenę przekierować na dany adres www, np. Twoją stronę w agencji lub link do demo na yt. W naszej ofercie jest robienie stron, więc nie musisz wszystkiego uczyć się sam lub zatrudniać webmastera. Szczegóły oferty: https://aktorembyc.pl/strona-aktorska-www-by-aktorembyc/.   Skorzystaj z promocji do końca czerwca i zapłać mniej!

Jako wieloletni Klient nazwa.pl (mam kupionych ponad 20 nazw domen) jestem członkiem ich Programu Partnerskiego i jeśli podczas zakupu swojej domeny na: https://www.nazwa.pl/domeny/ wpiszesz kod: cp47-7993-3624 to otrzymasz dodatkowo 20% rabatu!