Dziś rusza przedsprzedaż kursu on-line INSTAstar – „Instagram dla aktorów”!

Dzieci są ciekawe świata, bardzo kreatywne, lubią próbować nowych rzeczy i szybko się uczą, więc jeśli chcesz pielęgnować w sobie te cechy i spróbować z nami zabawy z Instagramem zapraszamy na zakupy!

Z promocyjnej ceny przedsprzedaży będzie mogło skorzystać tylko 65 aktorów, tyle ile jest osób zapisanych na dzień dzisiejszy do naszego Newslettera. Niemniej na Facebooku obserwuje nas aż 866 osób, dlatego nie zwlekaj i kup swój kurs INSTAstar już dziś i ruszaj z nami 1 września prosto do wesołej szkoły Instagrama.

Zamień swój Instagram w narzędzie marketingowe w 1 dzień!

Połącz zabawę z pracą i daj się poznać producentom, reżyserom i widzom!

banner_instastar_nie_czekaj

Masz tylko 3 sekundy, żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie na Instagramie…

kurs instagram dla aktorow instastar akotrembyc

 

Jeśli jesteś jak większość aktorów to albo jeszcze nie masz konta na Instagramie albo korzystasz z niego tylko do obserwowania innych albo wrzucasz tam swoje zdjęcia w sposób zupełnie przypadkowy.

Jeśli Twoja siatka zdjęć to mieszanka zdjęć z planu, tego co jadłeś lub samych selfie – wszystko z różnymi filtrami, czcionkami i przypadkowymi hashtagami, a do tego Twoje bio praktycznie nie istnieje to nic dziwnego, że osoby wchodzące na Twój profil nie dodają Cię do obserwowanych.

Jeśli powyższe opisy brzmią znajomo koniecznie zrób printscreen swojego konta na Instagramie teraz, bo po naszym kursie będzie nie do poznania 🙂

 

 

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

kurs instagram dla aktorow instastar akotrembyc pomysly postyna nowe posty, które pokażą
kim jesteś jako człowiek i jako aktor i
pozwolą Ci na regularne wrzucanie nowych zdjęć!
kurs instagram dla aktorow instastar akotrembyc styl siatka zdjecjak stworzyć indywidualny styl
dla Twojej siatki zdjęć
na przykładach kont gwiazd!
kurs instagram dla aktorow instastar akotrembyc wzrostjak zwiększyć liczbę obserwujących
Twoje konto na Instagramie!

kurs instagram dla aktorow instastar akotrembyc instastories wzory Instastories, które
zainspirują Cię do stworzenia
własnych projektów zdjęć i filmów!

kurs instagram dla aktorow instastar akotrembyc bio szablonjak stworzyć Twoje,
jedyne i niepowtarzalne BIO!
 

kurs instagram dla aktorow instastar akotrembyc lista aplikacjidarmowe aplikacje IOS
do edycji zdjęć i Instastory,
które sprawią, że Twoje konto
będzie się wyróżniać!

 

BONUS

 

kurs instagram dla aktorow instastar akotrembycLekcja „Instagram ABC”, która przeprowadzi Cię od ściągnięcia aplikacji po obsługę Instastories. Rozszyfrujemy dla Ciebie wszystkie ikonki!

 

 

Co najlepsze… całość kursu możesz obejrzeć w 24 godziny,

dokładnie tyle ile widoczne jest Twoje Instastories!

kurs instagram dla aktorow instastar akotrembyc nauczyciel ula zawadzka

kurs instagram dla aktorow instastar akotrembyc ula zawadzka nauczycielUla Zawadzka jest jednym z najlepszych ekspertów w Polsce od marketingu aktorskiego. Twórca bloga AKTOREMBYC.pl. Ukończyła studia magisterskie „Zarządzanie i Marketing” na Uniwersytecie Warszawskimi i kursy z amerykańskimi specjalistami od marketingu aktorskiego. Łącząc swoje ponad 12-letnie doświadczenie w aktorstwie w Polsce i zagranicą oraz w marketingu (m.in. PISF, Teatr Wielki, e-teatr) pomaga aktorom rozwinąć ich kariery aktorskie. Jej klientami są m.in.: aktorzy grający u aktorzy grający u Pawła Pawlikowskiego, zdobywcy Telekamer, czy uczestnicy „Tańca z Gwiazdami”.

 

 

 

Roczny dostęp do kursu zakupionego w przedsprzedaży otrzymasz 1 września prosto na swój adres mailowy!

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy muszę zrobić kurs w 1 dzień?

Nie, masz cały rok, żeby spokojnie obejrzeć wszystkie wideo i do nich wracać. Kurs realizujesz w swoim tempie i w odpowiednim dla siebie czasie. Wystarczy, żebyś miał dostęp do swojego Instagrama i urządzenia, na którym będziesz mógł oglądać materiały z kursu.

Czy ten kurs jest dla wszystkich?

Nie, jeśli nie lubisz oglądać filmów instruktażowych, nie podoba Ci się jak Ula prowadzi bloga, nie masz chęci na samodzielną naukę, nie sprawia Ci przyjemności sam proces tworzenia lub uważasz, że o Instagramie i zawodzie aktora wiesz już wszystko, to obawiam się, że ten kurs nie jest dla Ciebie…

 

„INSTAstar – Instagram dla aktorów” to kurs internetowy. Wszystkie lekcje znajdują się na platformie chronionej hasłem. Zawiera lekcje wideo i PDFy z ćwiczeniami.

 

Przedsprzedaż trwa tylko do końca sierpnia!