Instalacja Instagrama, czyli bezpłatny dostęp do 1 i 2 lekcji kursu INSTAstar!

Już w poniedziałek 27 kwietnia zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu #ACTLIVE , czyli bezpłatnych spotkań na żywo na Instagramie @aktorembyc z osobami z branży filmowej! Pierwszym naszym gościem będzie reżyserka castingu Katarzyna Gryciuk-Krzywda. Jej gościnny artykuł na naszym blogu możesz przeczytać tutaj: https://aktorembyc.pl/15-dobrych-rad-od-rezysera-castingu-katarzyny-grzyciuk-krzywdy/ Szczegóły wydarzenia #ACTLIVE na naszym fb: https://www.facebook.com/events/681495662393811/ Bardzo prosimy, żebyście potwierdzili w wydarzeniu swój udział, ponieważ możliwe, iż jego godzina ulegnie zmianie, o czym poinformujemy dziś o godz. 20:00.

Tymczasem dla tych, którzy nie mają jeszcze Instagrama udostępniamy 2 pierwsze lekcje z naszego kursu INSTAstar, Instagram dla aktorów tak żebyście mogli dołączyć bez problemu do naszego LIVE’a. Ponieważ aplikacja Instagram cały czas się rozwija, możesz napotkać na drobne zmiany jej obsługi względem materiału w kursie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości śmiało pisz do nas na maila kontakt@aktorembyc.pl lub na fb @aktorembyc 🙂 Kurs w najbliższym czasie będzie aktualizowany.

LEKCJA 1. Instalacja aplikacji Instagram na systemie iOS.

Jeśli masz już na telefonie aplikację Facebook, podczas procesu instalacji Instagrama aplikacja zapyta Cię, czy chcesz „Kontynuować jako swój profil na Facebooku”, wtedy Twoje konta automatycznie się połączą a login i hasło pozostaną te same co na Facebooku. Proponuję „Zarejestrować się przy użyciu adresu e-mail lub numeru telefonu”, tak jak zrobiliśmy to w wideo Lekcji 1. Założenie osobnego konta, daje też większe bezpieczeństwo, gdyby któreś z Twoich kont zostało zaatakowane przez wirus lub hackera.

Przed instalacją aplikacji na iPhonie sprawdź w Ustawienia-iTunes i App Store czy pod Apple ID masz informację „Touch ID jest włączony dla wszystkich zakupów” (potwierdzenie zakupu swoim odciskiem palca), w przeciwnym razie w celu potwierdzenia zakupu będzie Ci potrzebne Twoje hasło do konta Apple, tak jak zobaczysz to w wideo Lekcji 1. Jeśli go nie pamiętasz przeprowadź procedurę Resetowania hasła. Instrukcja jak to zrobić jest na stronie: https://support.apple.com/pl-pl/HT201487

LEKCJA 2. Rejestracja konta na Instagramie.

Pobierz, wydrukuj i uzupełnij PDF2 z podstawowymi danymi, które będą Ci później potrzebne przy instalacji aplikacji Instagram. Przy okazji dowiesz się, jak wygląda profesjonalny adres e-mail, jak stworzyć bezpieczne hasło do Twojego konta oraz idealną nazwę użytkownika.

Do swojej biblioteki zdjęć w telefonie dodaj również swój główny portret w dobrej jakości, czyli docelowe zdjęcie profilowe, najlepiej to samo, które masz na swoim fanpagu na Facebooku, jeśli taki prowadzisz.

Po instalacji aplikacji (lekcja 1) i rejestracji konta (lekcja 2) wystarczy w dolnym menu nacisnąć lupkę, w Szukaj wpisać aktorembyc, wybrać konto ze zdjęciem Uli i następnie kliknąć Obserwuj. O wskazanej godzinie ponownie wyszukujecie nasze konto i potem klikacie w nasze zdjęcie profilowe w kółku, na którym będzie widoczny napis LIVE i już jesteście z nami! W pasku na dole będzie możliwość wpisywania komentarzy i zadawania pytań.

Do zobaczenia!

ps. Jeśli chciałbyś uzyskać dostęp do pozostałych lekcji kursu INSTAstar napisz do nas na kontakt@aktorembyc.pl, cena kursu to obecnie jedynie 69 zł.

Czekają na Ciebie jeszcze następujące lekcje:

3. Edycja profilu
4. Szablon bio
5. Dolne menu
6. Jak dodać post
7. Menu nad siatką zdjęć
8. Interakcje i kolekcje
9. Wiadomości bezpośrednie
10. Instagram stories
11. Wyróżnione relacje
12. 6 sposobów jak stworzyć indywidualny styl dla Twojej siatki zdjęć na przykładach kont gwiazd
13. 6 pomysłów na nowe posty aktor/człowiek.
14. 6 wzorów Instastories
15. 6 sposobów jak zwiększyć liczbę obserwujących
16. Lista ulubionych aplikacji
17. Połączenie z kontem na Facebooku

instastar kurs online Instagram dla aktorow aktorembyc