Instalacja TikToka i zaproszenie na #ACTLIVE2

Już w poniedziałek 4 maja o 18:00 zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu #ACTLIVE , czyli bezpłatnych spotkań na żywo na Instagramie @aktorembyc z osobami z branży artystycznej! Naszymi kolejnymi gośćmi będą znani TikTokerzy Wojciech Przybylski (@blogerwojciech) i Ewa Zawada (@dobrafaza). Szczegóły wydarzenia #ACTLIVE na naszym fb: https://www.facebook.com/events/679907209248800/ Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu, ponieważ to w nim będziemy publikować ewentualne aktualizacje.

Tymczasem dla tych, którzy nie mają jeszcze TikToka nagraliśmy 2 pierwsze lekcje kursu TIKTOKstar – TikTok dla aktorów, który jest w przygotowaniu. Do uczestniczenia w poniedziałkowym LIVE wystarczy aplikacja Instagram. Jeśli jeszcze jej nie masz zapoznaj się z naszym poprzednim artykułem, gdzie załączone tutoriale przeprowadzą Cię krok po kroku przez instalację i rejestrację konta: https://aktorembyc.pl/instalacja-instagrama-czyli-dostep-do-1-i-2-lekcji-kursu-instastar/

LEKCJA 1. Instalacja aplikacji TikTok na systemie iOS.

Jeśli masz już na telefonie aplikację Facebook, podczas procesu instalacji TikToka aplikacja zapyta Cię, czy chcesz „Kontynuować jako swój profil na Facebooku”, wtedy Twoje konta automatycznie się połączą a login i hasło pozostaną te same co na Facebooku. Proponuję „Zarejestrować się przy użyciu adresu e-mail lub numeru telefonu”, tak jak zrobiliśmy to w wideo Lekcji 1. Założenie osobnego konta, daje też większe bezpieczeństwo, gdyby któreś z Twoich kont zostało zaatakowane przez wirus lub hackera.

Jeśli nie masz włączonej opcji Touch ID dla zakupów, będzie potrzebne Ci Twoje hasło do konta Apple. Jeśli go nie pamiętasz przeprowadź procedurę Resetowania hasła. Instrukcja jak to zrobić jest na stronie: https://support.apple.com/pl-pl/HT201487

LEKCJA 2. Rejestracja konta na TikToku.

Pobierz, wydrukuj i uzupełnij PDF2 z naszego kursu INSTAstar z podstawowymi danymi, które będą Ci później potrzebne przy instalacji aplikacji TikTok. Przy okazji dowiesz się, jak wygląda profesjonalny adres e-mail, jak stworzyć bezpieczne hasło do Twojego konta oraz idealną nazwę użytkownika.

Podczas #ACTLIVE będziemy m.in. odpowiadać na poniższe pytania:

Czym różni się TikTok od innych social mediów?
Skąd czerpać inspiracje do nowych TikToków?
Czy można na nim zarobić? Ile?
W jaki sposób się wyróżnić na TikToku?
Czy są agencje reprezentujące TikTokerów?
Ile obserwujących to już dobry wynik?
Wskazówki dla początkujących!

Do zobaczenia!

ps. Jeśli chciałbyś zakupić nasz kurs INSTAstar – Instagram dla aktorów napisz do nas na kontakt@aktorembyc.pl, cena kursu to obecnie jedynie 69 zł.

 

instastar kurs online Instagram dla aktorow aktorembyc