Jak pójść na premierę teatralną?

Nie wiem czy wiecie, ale badania pokazują, że Insta obserwatorzy uwielbiają zdjęcia z czerwonego dywanu 😉 Nie mówiąc już o zdjęciach z gwiazdami. Sam udział w premierze, która jest wydarzeniem medialnym wspiera też rozwój Waszej kariery. Po pierwsze jest to świetna okazja do networkingu z innymi aktorami i osobami z branży. Po drugie okazja do zrobienia zdjęć i nagrania contentu na social media, przydatne do promocji Waszej osoby. Po trzecie możecie porozmawiać tam z reżyserem sztuki oraz dyrektorem artystycznym danego teatru/producentem i się przedstawić 🙂 To oni odpowiadają za obsadę, a wiemy, że gwiazdy ze swoimi zajętościami, często potrzebują dublury 😀

Pytanie jak dostać się na taką premierę.. Osoby rozpoznawalne lub współpracujące już z danym teatrem dostają po prostu zaproszenie na takie eventy. My mamy kilka rozwiązań. Jeśli znamy kogoś z obsady możemy zapytać taką osobą o zaproszenie lub o kod rabatowy do zakupu biletu. Jeśli znamy kogoś, kto się wybiera i ma podwójne zaproszenie a nie ma z kim iść, też możemy się uśmiechnąć do takiej osoby 😉 Ale najprostsze rozwiązanie to kupić po prostu bilety na pokaz premierowy! Jest to tzw. premiera galowa, często mają miejsce, kiedy spektakl jest grany po raz pierwszy w Warszawie, w przypadku teatrów bez stałej siedziby. Możemy na nich spodziewać się fotoreporterów, ścianki i małego bankietu po.

Opisana wyżej sytuacja dotyczy teatrów objazdowych z gwiazdami, jak ja je nazywam 😉 Do sprawdzenia przy teatrach stacjonarnych. I tak 27 października o 19:00 możecie się wybrać na spektakl „Superprodukcja” grany w Scenie Relax w Warszawie produkcji Copa.pl. Najtańszy bilet kosztuje 100 zł. Dobrze iść z kimś, kto będzie nam mógł zrobić przy okazji kilka zdjęć lub nagrać wideo. Czyli łączymy przyjemne z pożytecznym wyjście do teatru, randka lub dzień xxx i pojawienie się na premierze 😀 Bilety można kupić na www.copa.pl.

Nie jest to post sponsorowany, nie gwarantuje też jakości/zabawność samego przedstawienia, bo z tym niestety bywa różnie, ale sposób jak zabłysnąć na czerwonym dywanie w teatrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *