Jak wygląda konferencja prasowa serialu TVN?

Gorąco wierzymy, że każdy z Was zagra kiedyś jedną z głównych ról w serialu TVN 🙂 Jak już to się wydarzy mamy nadzieję, że nasz krótki artykuł pozwoli Wam się przygotować na ten szczególny dzień, kiedy to w obecności mediów producent/stacja tv poda do publicznej wiadomości, że jesteście częścią tego nowego projektu.

O terminie tego wydarzenia dowiesz się już miesiąc wcześniej, a więc masz sporo czasu aby obmyśleć swoją stylizację na ten wyjątkowy dzień. Pamiętaj, że zawsze o wsparcie możesz poprosić znajomą stylistkę, która wypożyczy dla Ciebie kreacje z showroomu i dobierze dodatki. Na miejscu godzinę przed przybyciem o Twój makijaż zadba osoba z produkcji serialu. Fryzurą będziesz musiał się zająć w swoim zakresie. Oczywiście jeśli masz własny beauty team, możesz przyjść na konfrencję już gotowy zaledwie 15 min przed oficjalnym rozpoczęciem. Pamiętaj aby się nie spóźnić!

scianka konferencja tvn prasowa aktorembycPrzed godziną zero razem z innymi gwiazdami ukrywasz się na backstagu, gdzie narazie jest jedynie operator i fotosista serialowy. Na znak organizatora wszyscy po kolei wchodzą na ściankę, następnie z reguły ma miejsce również zdjęcie grupowe. Pamiętaj unikaj butów w kolorze dywanu, może zdarzyć się również fioletowy. Spokojnie stawaj co kilka kroków i pozuj dla kolejnych fotoreporterów, ważna tu jest swoboda, dobra energia i promienny uśmiech. Dobrze też poćwiczyć wcześniej przed lustrem jak ustawiać całe ciało w danej kreacji, aby sylwetka prezentowała się jak najlepiej.wywiady konferecja prasowa tvn aktorembyc

Potem czas na oficjalną prezentację przed  zebranymi gośćmi (głównie reporterzy i osoby związane z serialem) i zasiąście na podwyższeniu wśród kolegów z obsady. Teraz kilka przemówień i odpowiadanie na pytania prowadzącego. Po tej części wstępnej po raz pierwszy obejrzysz wyniki swojej ciężkiej pracy z ostatnich miesięcy, będzie to kompilacja kilku pierwszych odcinków o długości w sumie ok 20-30 min, która ujawni styl, główne wątki serialu i większość obsady.

Po części oficjalnej czas na catering i napoje, Ciebie natomiast najpierw czekają wywiady z kolejnymi dziennikarzami. Na szczęście producent przygotował dla Ciebie wcześniej materiały, gdzie opisał serial i jakie walory tej produkcji warto podkreślać oraz opis Twojej postaci i główne wątki. Jest to bardzo pomocne, gdyż wtedy unikasz oklepanych frazesów typu „będzie się działo” i możesz się wcześniej spokojnie przygotować w domu 😉

konferencja prezentacja tvn prasowa aktorembycWarto podczas całego wydarzenia robić zdjęcia i nagrywać swoje materiały telefonem i dzielić się nimi na bieżąco z Waszymi fanami na social mediach. Nie zapomnij tylko koniecznie oznaczać swój serialu i resztę obsady.

Uff, widzicie w cale nie było tak ciężko… 🙂

 

Powyższy opis konferencji został stworzony na podstawie jednej z konferencji prasowych TVN. Możliwe są różnice pomiędzy kolejnymi wydarzeniami o podobnym charakterze.