Już 12 marca warsztaty DIRECTED by Katarzyna Klimkiewicz

Ula miała przyjemność poznać reżyserkę filmową Katarzynę Klimkiewicz na pokazie specjalnym „Bo we mnie jest seks” w Kinogramie. Zobaczcie trailer filmu:

Już 12 marca w sobotę również Ty będziesz miał okazję poznać Katarzynę Klimkiewicz na warsztatach z cyklu DIRECTED by i pracować z nią przed kamerą.

Warsztaty DIRECTED BY są to praktyczne warsztaty castingowe w oparciu o selftapy, sceny i improwizacje, prowadzone przez samego reżysera filmowego! Tematem tej edycji będzie przygotowanie do zdjęć próbnych do filmów biograficznych oraz musicalowych. Warsztaty skierowane są do aktorów zawodowych i studentów szkół aktorskich.

Po warsztatach otrzymujecie nagrane materiały wideo, które możecie wykorzystywać przy aktualizacji reżyserów castingu lub jako próbki swoich możliwości przed kamerą, jeśli nie macie jeszcze demo jako wideo niepubliczne.

Na warsztatch są przestrzegane wszystkie zasady bezpieczeństwa dot. COVID, tak żeby zapewnić nam zdrowe warunki pracy.

Liczba uczestników: do 12 osób

Termin: 12 marca 2022 r. (sobota), godz. 10-18:00

CENA: 329 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy, zapakowaną przekąskę
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC
warsztaty w porofesjoanlnym studio castingowym w Warszawie

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zdjęcia, linku do profilu na filmpolski oraz linku do demu, jeśli jest, na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl. Zastrzegamy sobie możliwość selekcji zgłoszeń.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Wystawiamy faktury.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni na czas trwania warsztatów. Obowiązuję pomiar temperatury przed warsztatami oraz wypełnienie karty zdrowotnej.

kasia klimkiewicz aktorembyc directe by warsztatyKATARZYNA KLIMKIEWICZ – Reżyserka i scenarzystka. Za film dokumentalny o Wietnamczykach w Polsce „Hanoi – Warszawa” (2009) otrzymała Europejską Nagrodę Filmową. W Wielkiej Brytanii zrealizowała film „Zaślepiona” (2012), uhonorowany na Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” w Koszalinie Grand Prix i Nagrodą za Reżyserię. Członkini Europejskiej Akademii Filmowej. Więcej na: https://polishdirectors.com/member_post/klimkiewicz-katarzyna/

 

 

fot. Bartosz Mrozowski/materiały prasowe Next Film