Już 12 marca warsztaty DIRECTED BY Kinga Dębska

Już 12 marca w niedzielę będziesz miał okazję rozwijać swoje umiejętności aktorskie na warsztatach z cyklu DIRECTED BY z reżyserką Kingą Dębską, której filmy fabularne m.in. „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa”, czy „Zupa nic” zdobyły wiele nagród i odniosły duży sukces sekwencyjny.

Tematem tej edycji będzie „Moja autentyczność. Jak być sobą w roli”. Warsztaty skierowane są do aktorów zawodowych, w trakcie lub po szkołach aktorskich lub osób już z doświadczeniem pracy przed kamerą.

Warsztaty DIRECTED BY to autorski cykl warsztatów organizowanych przez Ulę Zawadzką, gdzie masz okazję poznać styl pracy danego reżysera tak jak ma to miejsce na zdjęciach próbnych, czy planie. Są to praktyczne warsztaty, po których otrzymujesz nagrane materiały, które możesz następnie wykorzystać do aktualizacji reżyserów castingu lub jako próbkę swoich możliwości aktorskich (demo).

Liczba uczestników: do 14 osób

Termin: 12 marca 2023 r. (niedziela), godz. 10:00-18:00, Warszawa

CENA: 399 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni roboczych
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy, lunch
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zdjęcia i cv lub linku do filmpolski na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl. Zastrzegamy sobie możliwość selekcji zgłoszeń.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Wystawiamy faktury, należy wyrazić chęć jej otrzymania przy zgłoszeniu.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

KINGA DĘBSKA –  Kiedy zdecydowała się na studia w praskiej szkole filmowej miała już doświadczenie zawodowe jako dziennikarka, na koncie filmy dokumentalne i programy telewizyjne. Po debiucie fabularnym Dębska przez kilka lat pracowała jako reżyserka na planach seriali. Ma na koncie ponad 200 odcinków różnych tytułów. Większość jej scenariuszy jest opartych na jej własnych doświadczeniach i dotyczy skomplikowanych rodzinnych relacji. Krytycy już po filmie „Moje córki krowy” okrzyknęli Dębską „mistrzynią kina środka”. Reżyserka często porusza tematy uniwersalne, powszechne, bliskie każdemu, ale często z jakiegoś powodu wstydliwe, czasem pozostające w sferze tabu. Jesienią 2022 rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego filmu fabularnego Dębskiej „Święto ognia”.

fot. Zuzanna Szamocka