Już 12 września widzimy się na warsztatach DIRECTED by Alek Pietrzak!

Najpierw trochę o samym reżyserze:

ALEK PIETRZAK – rok temu zadebiutował pełnometrażową czarną komedią „Juliusz”, która zakwalifikowała się do konkursu głównego Festiwalu Filmowego w Gdyni. W telewizji wyreżyserował właśnie 5 odcinków w powracającym po 10 latach kultowym serialu TVN pt. „39.5″. Zdobywał doświadczenie w pionie reżyserskim na planach filmów: Obywatel J. Stuhra, Bridge of Spies S. Spielberga, Planeta Singli M. Okorn, True Crimes A. Avranas oraz serialach Belfer, czy Pod Powierzchnią. Obecnie jest wykładowcą w Warszawskiej Szkole Filmowej i gościnnie w Akademii Teatralnej w Warszawie.

Z Ulą Zawadzką poznali się właśnie na planie serialu „39,5”, gdzie będziecie mogli zobaczyć ją w jednej z pierwszych scen. Jak się później okazało Alek wypatrzył Ulę już kilka lat wcześniej w reklamie „PZU z kurą” i w końcu udało mu się zaprosić ją do swojego projektu 🙂

Zobaczcie trailer filmu, który wyreżyserował:

A teraz więcej o warsztatach!

Warsztaty z cyklu DIRECTED by są to praktyczne warsztaty castingowe i pracy przed kamerą w oparciu o sceny i zadania aktorskie przygotowane i prowadzone przez reżysera filmowego! Macie okazję poznać na żywo samego reżysera oraz jego unikatowe podeście do zdjęć próbnych i castingu. Warsztaty skierowane są do aktorów zawodowych i studentów szkół aktorskich.

Po warsztatach otrzymujecie nagrane materiały wideo, które możecie wykorzystywać przy aktualizacji reżyserów castingu lub jako próbki swoich możliwości przed kamerą, jeśli nie macie jeszcze demo.

Liczba uczestników: do 14 osób

Termin: 12 września 2019 r. (wtorek), godz. 15-21:30

CENA: 299 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni
udział w 6,5 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy
kanapki
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC
najlepsze sceny i ćwiczenia zostaną opublikowane na social mediach AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 690 259 539, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciam na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl. Zastrzegamy sobie możliwość selekcji zgłoszeń.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Wystawiamy faktury.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni na czas trwania warsztatów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *