Już 14 maja warsztaty DIRECTED BY Konrad Aksinowicz

Już 14 maja w niedzielę będziesz miał okazję rozwijać swoje umiejętności aktorskie i networkingowe na warsztatach z cyklu DIRECTED BY z reżyserem Konradem Aksinowiczem, którego film „W spirali” połączył takie gwiazdy jak Konrad Stramowski i Katarzyna Warnke. Co nie jest bez znaczenia biorąc pod uwagę temat tej edycji „Chemia w scenie”. Będziemy ćwiczyli pracę nad scenami z różnymi partnerami w poszukiwaniu tzw. „chemii” na ekranie. Warsztaty skierowane są do aktorów zawodowych, w trakcie lub po szkołach aktorskich lub osób już z doświadczeniem pracy przed kamerą.

Warsztaty DIRECTED BY to autorski cykl warsztatów organizowanych przez Ulę Zawadzką, gdzie masz okazję poznać styl pracy danego reżysera tak jak ma to miejsce na zdjęciach próbnych, czy planie. Są to praktyczne warsztaty, po których otrzymujesz nagrane materiały, które możesz następnie wykorzystać do aktualizacji reżyserów castingu lub jako próbkę swoich możliwości aktorskich (demo).

Liczba uczestników: do 14 osób

Termin: 14 maja 2023 r. (niedziela), godz. 10:00-18:00, Warszawa

CENA: 399 zł

Cena obejmuje:

nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni roboczych
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy, lunch
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zdjęcia i cv lub linku do filmpolski na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl. Zastrzegamy sobie możliwość selekcji zgłoszeń.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje opłata rezerwacyjna w wysokości 399 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Jeśli będziesz musiał zrezygnować z warsztatów do 48 godzin przed ich terminem a będziemy mieli listę rezerwową zostanie Ci zwrócona cała kwota. W przypadku konieczności odwołania swojego udziału w warsztatach do 24 godzin przed warsztatami zostanie zwrócone 299 zł.

Wystawiamy faktury, należy wyrazić chęć jej otrzymania przy zgłoszeniu.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

 

KONRAD AKSINOWICZ – Urodzony 8 listopada 1978 roku we Wrocławiu już w liceum realizował filmy krótkometrażowe: Alabama (1996), za którą otrzymał nagrodę Ministra Edukacji Narodowej. Po liceum wyjechał do Australii, gdzie został stypendystą School of Visual Arts w Sydney. W 2004 roku wrócił do Polski, gdzie realizował teledyski i reklamy. Jest reżyserem takich filmów fabularnych jak „Zamiana’,’ ‘’W spirali’, czy „Powrót do tamtych dni”. Autor książki „Samorealizacja filmowa”.

fot. Alter Ego Pictures, materiały prasowe