Już 16 lipca warsztaty DIRECTED by Małgorzata Imielska

Już 16 lipca w sobotę będziesz miał okazję pracować z reżyserką Małgorzatą Imielską na warsztatach z cyklu DIRECTED BY. Jej fabularny debiut „Wszystko dla mojej matki” został wyróżniony nagrodą publiczności Warszawskiego Festiwalu Filmowego, jest także autorką i reżyserką Teatrów Telewizji i spektakli radiowych.

Warsztaty DIRECTED BY to autorski cykl warsztatów organizowanych przez Ulę Zawadzką, gdzie masz okazję poznać styl pracy danego reżysera tak jak ma to miejsce na zdjęciach próbnych, czy planie. Są to praktyczne warsztaty, po których otrzymujesz nagrane materiały, które możesz następnie wykorzystać do aktualizacji reżyserów castingu lub zgłoszeń.

Tematem tej edycji będzie komunikacja z reżyserem na zdjęciach próbnych i przygotowanie do castingu m.in. do Teatru Telewizji. Warsztaty skierowane są do wszystkich osób chcących dalej rozwijać swoje umiejętności aktorskie.

Liczba uczestników: do 12 osób

Termin: 16 lipca 2022 r. (sobota), godz. 10:00-18:00, Warszawa

CENA: 359 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy, lunch
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC
profesjonalne studio castingowe

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zdjęcia i kilku zdań o sobie na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Wystawiamy faktury, należy wyrazić chęć jej otrzymania przy zgłoszeniu.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni na czas trwania warsztatów.


MAŁGORZATA IMIELSKA
 – absolwentka Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, reżyserka oraz autorka scenariuszy filmów dokumentalnych, fabularnych, spektakli teatralnych i radiowych. Jej fabularny debiut filmowy „Wszystko dla mojej matki” otrzymał m.in. nagrodę za reżyserię i dla najlepszego filmu fabularnego na International Film Festival Dhaka 2020, wyróżnienie za debiut reżyserski oraz Nagrodę Publiczności na Warszawskim Festiwalu Filmowym w 2019. Ostatni film dokumentalny Małgorzaty Imielskiej „Miłość i puste słowa” także zdobył liczne nagrody w Polsce i na świecie.
Więcej na: https://polishdirectors.com/member_post/imielska-malgorzata/