Już 18 sierpnia warsztaty DIRECTED BY Bartosz Warwas

Już 18 sierpnia w czwartek będziesz miał okazję pracować z reżyserem Bartoszem Warwasem na warsztatach z cyklu DIRECTED BY, który pracował jako reżyser, II reżyser (spektakle tv i filmy m.in. „Hiszpanka”, czy „Sąsiady”) i reżyser obsady. Dyrektor i wykładowca Studium Aktorskiego – Specjalizacja Aktorstwo Filmowe przy Wydziale Filmu i Fotografii Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Obecnie kończy również szukać obsadę do swojego nowego filmu „Droga przez las” i jest otwarty na odkrywanie ukrytych talentów. Jego film dyplomowy „Jaskółka”, to drugi w historii Szkoły Filmowej w Łodzi – po „Rysopisie” w reż. Jerzego Skolimowskiego z 1964 roku – film pełnometrażowy.

Warsztaty DIRECTED BY to autorski cykl warsztatów organizowanych przez Ulę Zawadzką, gdzie masz okazję poznać styl pracy danego reżysera tak jak ma to miejsce na zdjęciach próbnych, czy planie. Są to praktyczne warsztaty, po których otrzymujesz nagrane materiały, które możesz następnie wykorzystać do aktualizacji reżyserów castingu lub zgłoszeń.

Tematem tej edycji będąsceny zbiorowe i dwójkowe, charakterystyczne role jak np. dresy/kibole oraz praca II reżysera, który na co dzień również zajmuje się obsadą filmów i seriali. Warsztaty skierowane są do wszystkich osób chcących dalej rozwijać swoje umiejętności aktorskie.

Liczba uczestników: do 14 osób

Termin: 18 sierpnia 2022 r. (czwartek), godz. 10:00-18:00, Warszawa

CENA: 349 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy, lunch
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC
profesjonalne studio castingowe

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zdjęcia i kilku zdań o sobie na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Wystawiamy faktury, należy wyrazić chęć jej otrzymania przy zgłoszeniu.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

BARTOSZ WARWAS – reżyser, scenarzysta, absolwent PWSTviT w Łodzi oraz polonistyki na UJ w Krakowie. Dyrektor i Wykładowca Studium Aktorskiego przy Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi – kierunek Aktorstwo filmowe. Członek Polskiej Gildii Reżyserów, uczestnik programu Berlinale Talents oraz stypendium Fundacji Nipkowa w Berlinie. Autor licznych filmów krótkometrażowych oraz pełnometrażowej Jaskółki, pokazywanych na festiwalach na całym świecie. Pracuje również jako II reżyser przy spektaklach telewizji i filmach fabularnych.