Już 21 lipca warsztaty DIRECTED BY Agnieszka Smoczyńska

Już 21 lipca w czwartek będziesz miał okazję pracować z reżyserką Agnieszką Smoczyńską na warsztatach z cyklu DIRECTED BY. Twórczyni jednego z najlepiej przyjętych za granicą polskich filmów ostatnich lat − mrocznego musicalu „Córki Dancingu”. Wyróżniona Nagrodą Specjalną Jury w Sundance i Polskim Orłem.

Warsztaty DIRECTED BY to autorski cykl warsztatów organizowanych przez Ulę Zawadzką, gdzie masz okazję poznać styl pracy danego reżysera tak jak ma to miejsce na zdjęciach próbnych, czy planie. Są to praktyczne warsztaty, po których otrzymujesz nagrane materiały, które możesz następnie wykorzystać do aktualizacji reżyserów castingu lub zgłoszeń.

Tematem tej edycji będzie budowanie napięcia w scenach bez dialogu, inspiracją jest najnowszy film reżyserki „Silent Twins” a druga scena to niespodzianka 🙂 Warsztaty skierowane są do aktorów zawodowych i studentów szkół aktorskich.

Liczba uczestników: do 14 osób

Termin: 21 lipca 2022 r. (czwartek), godz. 10:00-18:00, Warszawa

CENA: 369 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy, lunch
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC
profesjonalne studio castingowe

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zdjęcia i kilku zdań o sobie i link do filmpolski na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl. Obowiązuje selekcja.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Wystawiamy faktury, należy wyrazić chęć jej otrzymania przy zgłoszeniu.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni na czas trwania warsztatów.

 

AGNIESZKA SMOCZYŃSKA – polska reżyserka i scenarzystka filmowa i teatralna. Jej pierwszy film „Córki Dancingu” otrzymały kilkadziesiąt wyróżnień na festiwalach na całym świecie, łącznie z nagrodą za najlepszy debiut na Festiwalu Polskich Filmów w Gdyni oraz Nagrodą Specjalną podczas Sundance Film Festival za „wyjątkową wizję artystyczną i design”. Jej drugi film fabularny Fuga miał premierę w Cannes w ramach prestiżowej sekcji Critics’ Week. W teatrze zadebiutowała holy-hop-dog musicalem „Święta Kluska” w Nowym Teatrze. Obecnie na premierę czeka jej anglojęzyczny debiut „Silent Twins”, który zbiera już świetne recenzje na festiwalach.