Już 28 lipca warsztaty DIRECTED BY Jacek Filipiak

Już 28 lipca w czwartek będziesz miał okazję pracować z reżyserem Jackiem Filipiakiem na warsztatach z cyklu DIRECTED BY, który pracował i pracuje przy najbardziej popularnych polskich serialach takich jak: „Brzydula 2”, „M jak miłość”, „Na Wspólnej”, czy „Odwróceni”. Obecnie rozwija scenariusz nowego serialu i filmu.

Warsztaty DIRECTED BY to autorski cykl warsztatów organizowanych przez Ulę Zawadzką, gdzie masz okazję poznać styl pracy danego reżysera tak jak ma to miejsce na zdjęciach próbnych, czy planie. Są to praktyczne warsztaty, po których otrzymujesz nagrane materiały, które możesz następnie wykorzystać do aktualizacji reżyserów castingu lub zgłoszeń.

Tematem tej edycji będąsceny komediowe i dramatyczne oraz praca na planie serialu. Warsztaty skierowane są do wszystkich osób chcących dalej rozwijać swoje umiejętności aktorskie.

Liczba uczestników: do 14 osób

Termin: 28 lipca 2022 r. (czwartek), godz. 10:00-18:00, Warszawa

CENA: 359 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy, lunch
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC
profesjonalne studio castingowe

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zdjęcia i kilku zdań o sobie na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Wystawiamy faktury, należy wyrazić chęć jej otrzymania przy zgłoszeniu.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni na czas trwania warsztatów.

 

JACEK FILIPIAK – reżyser filmów dokumentalnych, fabularnych (m.in. Świadek koronny) oraz seriali (m.in. Odwróceni, Lekarze, Prokurator, Brzydula). W latach 1992-93 wyreżyserował dla Teatru TV sztukę „Turlajgroszek”.

Zarówno jego debiut dokumentalny, jak i fabularny dotyczył wychowanków domów dziecka. „Zerwany” otrzymał wiele krajowych i międzynarodowych nagród. Serial „Prokurator”, który formatował otrzymał nagrodę Orła za najlepszy filmowy serial fabularny. Więcej na: https://polishdirectors.com/member_post/imielska-malgorzata/https://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1129418