Już 29 lutego warsztaty CASTING&DIRECTED by Paulina Krajnik & Olga Chajdas

Po raz pierwszy na jednym warsztacie będziesz miał okazję poznać i pracować przed kamerą nie z jedną a z dwoma reżyserkami!

Paulina Krajnik wygrała w zeszłym roku nagrodę za Najlepszą reżyserię obsady im. Weroniki Migoń za film „Nina” właśnie w reżyserii Olgi Chajdas!

Paulina na spotkaniu z aktorami będzie chciała dla nich „odczarować” casting i lepiej ich poznać, następnie razem z Olgą będą analizować Wasze selftapy, a potem w drugiej części Olga będzie pracować razem z Wami nad scenami przed kamerą. Całość warsztatów odbędzie się w profesjonalnym studio castingowym w Warszawie. Warsztaty skierowane są do aktorów zawodowych i studentów szkół aktorskich.

Po warsztatach otrzymacie nagrane materiały wideo, które możecie wykorzystywać przy aktualizacji reżyserów castingu lub jako próbki swoich możliwości przed kamerą, jeśli nie macie jeszcze demo jako wideo niepubliczne.

Liczba uczestników: 15 uczestników

Termin: 29 lutego 2020 r. (sobota), godz. 10:00-18:00

CENA: 299 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy
lunch
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciam na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl. Zastrzegamy sobie możliwość selekcji zgłoszeń.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Chęć otrzymania faktury po warsztatach prosimy zgłosić przed wpłatą zaliczki.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni na czas trwania warsztatów.

OLGA CHAJDAS – reżyserka filmowa i teatralna, jej filmy były pokazywane na międzynarodowych festiwalach, m.in. International Film Festival Rotterdam, Raindance Film Festival, Calgary IFF, Moscow IFF, Karlove Vary IFF czy Camerimage.Współpracowała z warszawskimi teatrami, m.in. Teatrem Na Woli, Teatrem Studio czy Och-Teatrem.

Jej debiut pełnometrażowy film “Nina” otrzymał m.in. główną nagrodę w konkursie Big Screen na International Film Festival w Rotterdamie, 3 nagrody w tym Złoty Pazur w sekcji “Inne Spojrzenie” Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz Główną Nagrodę w Konkursie Filmów Polskich na festiwalu Camerimage.

Dla platformy Netflix współtworzyła pierwszy polski serial „1983”.

Olga jest w trakcie przygotowań do swojego drugiego filmu fabularnego „Stillborn”. Scenariusz do filmu, którego jest współautorką, otrzymał Specjalne Wyróżnienie XIII ScripTeast podczas Festiwalu Filmowego w Cannes.” W perspektywie ma prace nad nowymi ciekawymi projektami telewizyjnymi.

źródło: Agencja Jump