Już 31 stycznia warsztaty DIRECTED BY Bartosz Warwas

Już 31 stycznia w niedzielę będziesz miał okazję rozwijać swoje umiejętności aktorskie na warsztatach z cyklu DIRECTED BY z reżyserem Bartoszem Warwasem, który pracował jako reżyser, II reżyser (spektakle tv i filmy m.in. „Hiszpanka”, czy „Sąsiady”) i reżyser obsady. Dyrektor i wykładowca Studium Aktorskiego – Specjalizacja Aktorstwo Filmowe przy Wydziale Filmu i Fotografii Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Obecnie kończy również szukać obsadę do swojego nowego filmu „Droga przez las” i jest otwarty na odkrywanie ukrytych talentów. Jego film dyplomowy „Jaskółka”, to drugi w historii Szkoły Filmowej w Łodzi – po „Rysopisie” w reż. Jerzego Skolimowskiego z 1964 roku – film pełnometrażowy.

Tematem tej edycji będą sceny zbiorowe i dwójkowe, charakterystyczne/mocne role oraz praca II reżysera, który na co dzień również zajmuje się obsadą filmów i seriali. Warsztaty skierowane są do wszystkich osób chcących dalej rozwijać swoje umiejętności aktorskie.

Warsztaty DIRECTED BY to autorski cykl warsztatów organizowanych przez Ulę Zawadzką, gdzie masz okazję poznać styl pracy danego reżysera tak jak ma to miejsce na zdjęciach próbnych, czy planie. Są to praktyczne warsztaty, po których otrzymujesz nagrane materiały, które możesz następnie wykorzystać do aktualizacji reżyserów castingu lub zgłoszeń.

Liczba uczestników: do 14 osób

Termin: 31 stycznia 2023 r. (niedziela), godz. 10:00-18:00, Warszawa

CENA: 359 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy, lunch
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zdjęcia i kilku zdań o sobie na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Wystawiamy faktury, należy wyrazić chęć jej otrzymania przy zgłoszeniu.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

BARTOSZ WARWAS – reżyser, scenarzysta, absolwent PWSTviT w Łodzi oraz polonistyki na UJ w Krakowie. Dyrektor i Wykładowca Studium Aktorskiego przy Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi – kierunek Aktorstwo filmowe. Członek Polskiej Gildii Reżyserów, uczestnik programu Berlinale Talents oraz stypendium Fundacji Nipkowa w Berlinie. Autor licznych filmów krótkometrażowych oraz pełnometrażowej Jaskółki, pokazywanych na festiwalach na całym świecie. Pracuje również jako II reżyser przy spektaklach telewizji i filmach fabularnych.