Już 6 sierpnia warsztaty DIRECTED BY Ewa Pytka

Już 6 sierpnia w sobotę będziesz miał okazję pracować z reżyserką i producentką, Ewą Pytką na warsztatach z cyklu DIRECTED BY. Ewa wykładała też w Szkole Wajdy, PWSFTviT w Łodzi, czy Szanghajskiej Akademii Teatralnej. Reżyserka komedii kinowej Milczenie jest złotem oraz przeszło 250 odcinków seriali telewizyjnych: Będziesz moja, Plebania, Barwy szczęścia, Pierwsza miłość oraz Teatrów TV: Zima pod stołem wg Rolanda Topora, Operacja Reszka, za którą otrzymała Nagrodę Specjalną Jury na History Makers 2011 w Nowym Jorku w kategorii Najlepszy Dramat Historyczny czy Victoria wg J. Murray-Smith, w której za tytułową rolę Maria Pakulnis otrzymała Nagrodę za Najlepszą Rolę Kobiecą na Festiwalu 2 Teatry w Sopocie w 2018. 

Warsztaty DIRECTED BY to autorski cykl warsztatów organizowanych przez Ulę Zawadzką, gdzie masz okazję poznać styl pracy danego reżysera tak jak ma to miejsce na zdjęciach próbnych, czy planie. Są to praktyczne warsztaty, po których otrzymujesz nagrane materiały, które możesz następnie wykorzystać do aktualizacji reżyserów castingu lub zgłoszeń.

Tematem tej edycji będą sceny psychologiczne z konfliktem oraz sceny komediowe z nowego filmu reżyserki z gatunku komedii romantycznej fantasy. Warsztaty skierowane są do wszystkich osób chcących dalej rozwijać swoje umiejętności aktorskie.

 

Liczba uczestników: do 14 osób

Termin: 6 sierpnia 2022 r. (sobota), godz. 10:00-18:00, Warszawa

CENA: 359 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy, lunch
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC
profesjonalne studio castingowe

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zdjęcia i kilku zdań o sobie na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Wystawiamy faktury, należy wyrazić chęć jej otrzymania przy zgłoszeniu.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

EWA PYTKA – reżyserka, scenarzystka, producentka, konsultantka scenariuszowa, dziennikarka,  wykładowczyni. W kinie zadebiutowała w 2010 filmem Milczenie jest złotem w Cannes, amerykańska premiera w Stony Brook Film Festival w 2011. Dla teatru im. St. Wyspiańskiego w Katowicach wyreżyserowała sztukę A. Słapowskiego pt. Klincz wg własnego przekładu.  Właścicielka firmy producenckiej Python Studioss od 2006. Autorka wielu dokumentów kreowanych dla TVP, ZDF i Arte. Więcej na: https://polishdirectors.com/member_post/pytka-ewa/