Już 9 lipca warsztaty DIRECTED BY Rafael Lewandowski

Już 9 lipca w sobotę będziesz miał okazję pracować z polsko-francuskim reżyserem Rafaelem Lewandowskim na warsztatach z cyklu DIRECTED by.

Warsztaty DIRECTED BY to autorski cykl warsztatów organizowanych przez Ulę Zawadzką, gdzieś masz okazję poznać styl pracy danego reżysera tak jak ma to miejsce na zdjęciach próbnych, czy planie. Są to praktyczne warsztaty, po których otrzymujesz nagrane materiały, które możesz następnie wykorzystać do aktualizacji reżyserów castingu lub zgłoszeń.

Tematem tej edycji będzie przygotowanie scen w języku francuskim lub polskim oraz granie „dokumentalne”. Warsztaty skierowane są do wszystkich osób chcących dalej rozwijać swoje umiejętności aktorskie.

Liczba uczestników: do 12 osób

Termin: 9 lipca 2022 r. (sobota), godz. 10:00-18:00, Warszawa

CENA: 349 zł 369 zł do 5 lipca

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy, lunch
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zdjęcia i kilku zdań o sobie na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Wystawiamy faktury, należy wyrazić chęć jej otrzymania przy zgłoszeniu.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni na czas trwania warsztatów.

RAFAEL LEWANDOWSKI – pochodzący z francusko-polskiej rodziny reżyser, scenarzysta i producent. Absolwent paryskiej Sorbony (Wydział Studiów Kinematograficznych) oraz Wydziału Reżyserii francuskiej szkoły filmowej La fémis. Jego debiut fabularny w 2011 roku, film „Kret”, został uhonorowany m.in. Paszportem Polityki oraz licznymi nagrodami festiwali filmowych m.in. w Gdyni, Motrealu, czy Arras. Reżyser ma również w swoim dorobku ponad 15 filmów dokumentalnych m.in. „Cela”, „Piosenka i życie”, „Cień na duszy”, „Minkowski | Saga”, „Herbert. Barbarzyńca w ogrodzie”, czy serial o Wojnie w Algierii dla ARTE. Więcej na: https://polishdirectors.com/member_post/lewandowski-rafael/