Kiedy Twoja idealna nazwa użytkownika jest już zajęta…

Idealna sytuacja to taka, gdy na nazwę użytkownika wybierasz swoje imię i nazwisko w takiej formie w jakiej jesteś znany reżyserom castingu i w branży filmowej. Tak też inni użytkownicy zapewne będą Cię wyszukiwać w social mediach, czyli wpisując po prostu Twoje imię i nazwisko. Jeśli masz już swój fanpage/stronę na Facebooku warto skorzystać z tej samej nazwy użytkownika, znajdziesz ją pod swoim zdjęciem i nazwą strony, dzięki czemu całość będzie spójna. Możesz też ją zmienić na Facebooku, edytując w sekcji Informacje w menu po lewej stronie. Niestety, jeśli Twoje imię i nazwisko są popularne lub zwlekałeś zbyt długo z założeniem kont na social mediach, Twoja idealna nazwa użytkownika tzw. user name lub login rozpoczynające się od @imięnazwisko może być już zajęta. Jeśli tak jest, nie załamuj się, możesz skorzystać z poniższych pomysłów na idealną nazwę użytkownika!

  1. Użyj krótszej wersji swojego imienia np. @ulazawadzka zamiast @urszulazawadzka.
  2. Dodaj swoje drugie imię np. @ulabeatazawadzka, @jenniferlovehewitt.
  3. Dodaj pierwszą literę drugiego imienia, jeśli takie posiadasz np. @ulabzawadzka, @michaelbjordan.
  4. Wykorzystaj swój pseudonim artystyczny lub to jak zwracają się do Ciebie znajomi, również Ci na planie np. @ulala, @zendaya.
  5. Dodaj aktor/aktorka po swoim loginie np. @ulazawadzkaaktorka lub jeśli myślisz też o karierze międzynarodowej dodaj actor/actress.
  6. Możesz na końcu dodać również słowo „official” np. @ulazawadzkaofficial.
  7. Możesz dodać swoją lokalizację np. @ulazawadzkapl. Dodatkowo kieruje to od razu osoby na Twoją stronę internetową, jeśli masz wykupioną domenę o nazwie imięnazwisko.pl .
  8. Możesz też wymyślić coś zabawnego i zapamiętywalnego, pamiętaj ogranicza Cię tylko Twoja kreatywność np. @ulaactscrazy, @teddysphotos (Ed Sheeran).
  9. Możesz też wykorzystać znaki interpunkcyjne jak kropki i podkreślnik, które rozdzielną imię od nazwiska np. @ula_zawadzka, @jennifer.garner.
  10. Ostatnia opcja to dodanie po nazwie słowa „real” np. @ulazawadzkareal, @therealmariskahargitay, w celu podkreślenia, że jest to prawdziwe konto tej osoby. Często wykorzystywany zabieg w przypadku gwiazd, które do tej pory nie miały swojego profilu, natomiast na Instagramie jest już dużo fałszywych kont ich osoby.

Jeśli obsługa aplikacji nie przychodzi Ci łatwo, chciałbyś, żeby Twoje konto na Instagramie wyróżniało się profesjonalizmem, ale i Twoją osobowością kup już dziś nasz kurs INSTAstar Szybki kurs on-line Instagrama dla aktorów na stronie naszego sklepu https://aktorembyc.shoplo.com . Przy zakupie do końca sierpnia gwarantujesz sobie promocyjną cenę w przedsprzedaży oszczędzając aż 100 zł!