Kolejna edycja warsztatów WIZYTÓWKA AKTORSKA już 20 maja!

Ponieważ otrzymaliśmy od Was sporo zapytań o te warsztaty z Ulą Zawadzką serdecznie zapraszamy już 20 maja (sobota) do Studio AKTOREMBYC w Warszawie

WARSZTATY moduł 1: WIZYTÓWKA AKTORSKA by Ula Zawadzka

Zajęcia czysto praktyczne przed kamerą w Warszawie poprowadzi Ula Zawadzka – aktorka, reżyserka i reżyserka castingu.

Poznaj tajniki aktorskie zdobyte na setkach castingów, które zaoszczędzą Ci mnóstwo czasu i zwiększą Twoją pewność siebie przed kamerą i szansę na wygraną. Nie ma nic ważniejszego niż pierwsze wrażenie. Masz tylko 11 sekund, aby zainteresować osobę, która będzie oglądać Twoją wizytówkę i decydować o zaproszeniu Cię do kolejnego etapu castingu.

Rozbudowana wizytówka aktorska „opowiedz o sobie” nagrana podczas warsztatów może również służyć jako prezentacja aktora podczas poszukiwania nowej agencji aktorskiej lub jako przedstawienie się/przypomnienie reżyserowi castingu. Obecnie reżyserzy castingu częściej proszę o wizytówkę niż o demo aktorskie!

Warsztaty są przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z castingami lub zwiększyć swoje szanse na wygraną reklamy oraz zrobić dobre pierwsze wrażenie na zdjęciach próbnych do seriali i fabuł i mieć komplet nagranych wizytówek!

Liczba uczestników: tylko do 6 osób

Najbliższe terminy:

20 maja 2023 r. godz. 10:30 Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

PROGRAM WARSZTATÓW:

Wizytówka „przed”
Headhshot 360 stopni
Postawa ciała w kamerze

Ćwiczenia rozluźniające
Ćwiczenia głosowe
Wizytówka „krok po kroku” reklama/film

Stylizacja na casting (strój, fryzura, dodatki)
Makijaż na casting
Mini metamorfoza indywidualna

Wizytówka „która wygrywa”
Wizytówka – strategie
Wizytówka po angielsku tzw. „slate”

Ćwiczenia:
„Powiedz coś o sobie”
„Powiedz coś zabawnego”
„Odpowiadanie na pytania”

Wizytówka „po”

CENA:  399 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo: headhshot 360, wizytówka reklamowa, nagranie powiedz coś o sobie – wizytówka film/serial, zabawna anegdota
udział w intensywnych warsztatach w małej grupie, do 6 godzin (w zależności od ilości osób)
skrypt szkoleniowy
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy
dostęp do grupy wsparcia na Facebooku ACTORS FAMILY by AKTOREMBYC
5% rabatu na wszystkie usługi AKTOREMBYC do wykorzystania w ciągu 12 m-cy
najlepsze wizytówki zostaną opublikowane na social mediach AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy kontakt@aktorembyc.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, wiek, miejscowość, informacje o doświadczeniu przed kamerą oraz aktualne zdjęcie.

Dla osób które wolą samodzielną naukę polecamy Kurs online o tym samym tytule do kupienia w naszym sklepie: https://aktorembyc.shoplo.com/pl/p/Kurs-on-line-Wizytowka-aktorska%2C-czyli-jak-dobrze-wystartowac-na-castingu/15

REKOMENDACJE:

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub przelewem najpóźniej jeden dzień przed rozpoczęciem warsztatów.

Wystawiamy faktury.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach AKTOREMBYC.

Program warsztatów może ulec nieznacznej zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

PROWADZĄCY:

ULA ZAWADZKA – aktorka, reżyserka, reżyserka castingu, producentka, mentor. Warsztatu aktorskiego uczyła się m.in. w New York Film Academy, u Elizabeth Kemp (Dyrektor artystyczny “The Actors Studio”) i Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Ma na swoim koncie udział w ponad 30 reklamach. Sympatię widzów zyskała tłumacząc język zwierząt w komediowej reklamie “PZU z kurą”, która w ciągu 2 tygodni miała prawie 2 miliony wyświetleń na YouTubie. Ula grała w projektach z polskimi, jak i zagranicznymi reżyserami reklam, z niektórymi spotkała się na planie już kilkakrotnie. Współpracowała z ponad 8 agencjami aktorskimi i brała udział w castingach u wszystkich reżyserów obsady reklam. Sama również pracowała jako reżysera castingu dla jednego z największych producentów reklam w Polsce. Autorka bloga AKTOREMBYC.pl, pierwszego portalu dla aktorów w Polsce, który wspiera ich w rozwoju kariery na scenie, w telewizji, w reklamie i w dubbingu. Absolwentka kierunku „Reżyseria reklamy” w Szkole Mistrzów Reklamy. Reklama w jej reżyserii zdobyła 1. nagrodę na Festiwalu Filmowym w Gdyni w Konkursie Legalnej Kultury. Pracowała również w agencjach reklamowych (Publicis – klient: L’oreal, Communication Unlimited – klient: Ferrero) oraz w działach marketingu od strony klienta (m.in. Philips, Dr Irena Eris, Teatr Wielki, PISF). Ukończyła także kurs stylizacji w Akademii Stylu i kurs wizażu w AP Edukacja.