METAMORFOZA CV AKTORSKIEGO by AKTOREMBYC

„Dobre cv aktorskie powinno spełniać standardy formalne tego dokumentu, który jest aplikacją o pracę w serialu/filmie/teatrze a jednocześnie wyróżniać się na tle innych. Ważne, żeby oddawało Twoją osobowość, podkreślało najważniejsze osiągnięcia i było spójne z Twoimi celami w rozwoju kariery aktorskiej. Podobnie jak inne materiały aktorskie powinno być profesjonalne, aktualne i budzić zaufanie reżysera castingu.” Ula Zawadzka, Specjalista ds. marketingu i HR/aktorka

CENA: 449 zł

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Kup tutaj: https://aktorembyc.shoplo.com/kolekcja/frontpage/metamorfoza-cv-aktorskiego-by-aktorembyc

CO OTRZYMUJESZ KUPUJĄC METAMORFOZĘ CV by AKTOREMBYC?

Projekt graficzny CV, który mieści się na jednej stronie A4!
30 min MENTORING CV on-line (ocena dotychczasowego cv i omówienie zawartości i stylistyki nowego) w cenie!
Wybór informacji, zdjęć, rodzaju czcionek i kolorów
2 wersje projektu CV do wyboru + 2 tury poprawek, każda dodatkowa wersja i tura poprawek płatna 29 zł
Przygotowanie finalnej wersji w otwartym formacie (Power Point) do samodzielnej aktualizacji oraz w wersji gotowej do wydruku (.pdf, wysoka jakość).

REKOMENDACJA:

Karolina metamorfoza cv aktorskie aktorembyc„Przede wszystkim moje nowe, odświeżone przez Ulę CV jest bardzo oryginalne, a o to przecież chodzi! Ma zwracać uwagę. I to nie tylko ze względu na szatę graficzną, ale dobrze poukładaną zawartość. Dodatkowo Ula wzięła pod uwagę kilka moich sugestii i udało nam się wypracować CV, z którego jestem zadowolona i którym mam ochotę się chwalić :)” Karolina

 

patrycja rekomendacja metamorfoza cv aktorembyc„Moje CV przed metamorfozą u Uli wołało o pomstę do nieba… Teraz prezentuje się naprawdę super i co najważniejsze – PROFESJONALNIE. Ula do każdego podchodzi indywidualnie, nie rzuca na siłę swojej wizji, ewentualnie delikatnie sugeruje, co byłoby lepsze. Bardzo szybka realizacja plus mentoring, który dał mi mega kopa na nowy rok 🙂 dziękuję i każdemu polecam!” Patrycja

 

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

 

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 100 zł płatna przed sesją MENTORING CV. Kwota wchodzi w skład ceny metamorfozy CV– pomniejsza rozliczenie.

Przed mentoringiem prześlij do nas swoje dotychczasowe cv na adres: kontakt@aktorembyc.pl oraz skontaktuj się z nami w celu umówienia terminu MENTORINGU CV on-line (na Skypie lub Facetime):
Ula Zawadzka, +48 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Po mentoringu i przesłaniu wszystkich potrzebnych materiałów i odpowiedzi do przeprowadzenia metamorfozy w ciągu 7 dni otrzymasz na swój adres e-mail 3 propozycje projektów CV do wyboru (wersje poglądowe w niskiej rozdzielczości, mogą zawierać drobne błędy jak np. literówki). Po wyborze jednej z nich zostaną naniesione sugerowane przez Ciebie poprawki, na ich realizację mamy 7 dni. Następnie otrzymasz drogą mailową finalne pliki opisane ww. ofercie.

Zakup produktu jest równoznaczny ze zgodą na publikację cv bez nr telefonu na stronach www i social mediach AKTOREMBYC w celu prezentacji portfolio.

WARUNKI REKLAMACJI Jeśli nie jesteś zadowolony z przesłanych przez nas propozycji cv i nie chcesz dalej nad nimi pracować, możesz zrezygnować z dalszej współpracy. W takim przypadku zaliczka nie ulega zwrotowi, jest wynagrodzeniem za włożoną przez nas pracę w mentoring cv i 3 wersje projektów cv a Ty niestety nie możesz korzystać z przygotowanych przez nas projektów, które są chronione prawami autorskimi grafika.

Kup tutaj: https://aktorembyc.shoplo.com/kolekcja/frontpage/metamorfoza-cv-aktorskiego-by-aktorembyc