Nowe narzędzie aktorembyc Casting TRACKER do pobrania za darmo

Lubię wygrywać reklamy 😀 Co tu dużo mówić, czuję się wtedy jakbym miała super moce. Pokonać około 100 osób na castingu a potem spędzić dzień na planie niczym gwiazda filmowa. Na planach reklamowych z reguły aktorzy są dużo lepiej traktowani niż na planach seriali, ale to już inna historia 😉 Nie nie mówię, że to nie jest ciężka praca, tylko, że dobrze płatna 🙂

Ale żeby wygrać trzeba grać, a to znaczy brać udział w jak największej liczbie castingów. Czasem są takie tygodnie, że praktycznie codziennie jest jakiś casting. Wcześniej udział w nich był prostszy, ponieważ odbywały się w studiach castingowych na żywo i po naszej stronie była tylko kwestia przygotowania się do castingu, o czym opowiadam m.in. w kursie online WIZYTÓWKA AKTORSKA by Ula Zawadzka. Teraz dodatkowo musimy jeszcze wszystko sami nagrać i wysłać przed deadlinem a to oznacza, że trzeba poświęcić na to więcej czasu, czyli tak to wszystko zaplanować, żeby o niczym nie zapomnieć.

Ze względu na mój styl myślenia (WIZJONER z FRISA) lubię improwizować i działać spontanicznie bez planu, ciężko u mnie też z realizacją zadań do końca, bo zaraz mam lepszy pomysł na spędzenie mojego czasu 😉 Dlatego, kiedy szczególnie zależało mi na zebraniu funduszy na realizację moich planów i projektów stworzyłam narzędzie Casting TRACKER. Tabelka ta pozwala śledzić konkretny casting od momentu otrzymania briefu po jego wynik. Decyzja czy wygraliśmy dany casting powinna się pojawić najpóźniej dzień przed przymiarkami, decyzja czy zostaliśmy zaproszeni na recall (II etap) najpóźniej dzień przed recallem.

Uzupełnienie wszystkich podstawowych danych w momencie otrzymania castingu, pozwala mi zaplanować do kiedy najpóźniej nagrać dany selftape (DEADLINE ZGŁOSZENIA) oraz co muszę nagrać (POSTAĆ i CO GRAĆ). Najważniejsze na koniec – jak już wyślę zgłoszenie, całość linijki mogę zakreślić np. żółtym kolorem i wtedy widzę postępy mojej pracy, ile castingów już nagrałam i mogę potem oczekiwać na zaproszenie na recall a później, które projekty wygrałam. Może się zdarzyć, że mimo korzystania z tabelki nie uda się przejść do kolejnego etapu castingu, przyczyn może być wiele np. nasze nie dopasowanie do roli, słaba jakość techniczna nagrania, czy inne błędy, o których mówię więcej w kursie online. Zawsze można też skorzystać z SELFTAPECOACHINGU ze mną, w którym nagrywamy Twój selftape razem online lub na żywo w Studio aktorembyc w Warszawie.

W tygodniu, w którym wprowadziłam Casting TRACKER jako narzędzie do przygotowań udało mi się nagrać wszystkie zaplanowane selftapy i miałam aż 3 recalle, 2 reklamy wygrałam 🙂 Jeśli chcesz otrzymać za darmo Casting TRACKER w formie pdf do uzupełniania długopisem i w pliku otwartym Word, jeśli wolisz działać na komputerze zapisz się do Newslettera na stronie głównej, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i napisz maila na kontakt@aktorembyc.pl o tytule: Casting tracker .

Jeśli chcesz poznać więcej moich sprawdzonych taktyk i strategii, które pozwolą Ci się jeszcze lepiej przygotować i wypaść jak najlepiej na castingu oraz zwiększyć swoje szanse na wygranie reklamy zapoznaj się z ofertą mojego nowego kursu online WIZYTÓWKA AKTORSKA, który tylko do 18.11 jest dostępny w promocyjnej cenie w przedsprzedaży: https://aktorembyc.shoplo.com/pl/p/Kurs-on-line-Wizytowka-aktorska%2C-czyli-jak-dobrze-wystartowac-na-castingu/15