Nowe warsztaty American ACCENT BY już 10 września!

Zapraszamy Was na nowe warsztaty, które powstały we współpracy z Laurą Maliszewską, American Accent Coach, którą możecie znać z YouTuba! Już 10 maja (niedziela) w Studio AKTOREMBYC w Warszawie razem z Ulą Zawadzką poprowadzą warsztaty z Akcentu Amerykańskiego, gdzie zdobyte umiejętności uczestniczy będą mogli od razu wykorzystać w pracy przed kamerą.

Warsztaty są przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę przed kamerą w języku angielskim i spróbować swoich sił zagranicą. Nagrane materiały pozwolą Ci szukać agenta za granicą oraz zgłaszać się do międzynarodowych projektów 🙂

WARSZTATY American ACCENT BY by Laura Maliszewska&Ula Zawadzka

Program warsztatów:

American Accent: Uczestnicy otrzymają wskazówki od doświadczonego coacha językowego i będą ćwiczyć, aby opanować niuanse amerykańskiego akcentu jako osoby z polskim językiem ojczystym. Skupimy się przede wszystkim na zredukowaniu dźwięków, które dają wrażenie polskiego akcentu po angielsku. Poprzez połączenie teorii, ćwiczeń i praktycznych przykładów, aktorzy zyskają pewność w wymowie, intonacji, rytmie i ogólnej artykulacji głosu.

About me video i selftape: Uczestnicy nagrają profesjonalną wizytówkę do filmu i serialu w języku angielskim, pod czujnym okiem nauczyciela angielskiego i coacha aktorskiego na jednym warsztacie 🙂 Dodatkowo nagramy krótką scenę castingową, gdzie będziecie mogli połączyć zdobyte umiejętności językowe z pokazaniem swoich aktorskich możliwości.

Liczba uczestników: tylko do 6 osób

Najbliższe terminy:

10 września 2023 r. godz. 10:00-16:00 Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

CENA:  599 zł promocyjna cena I edycji

Cena obejmuje:

skrypt szkoleniowy z ćwiczeniami do domu
profesjonalnie nagrane materiały wideo: about me video, selftape
udział w intensywnych warsztatach w małej grupie, 6 godzin
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy
dostęp do grupy wsparcia na Facebooku ACTORS FAMILY by AKTOREMBYC
5% rabatu na wszystkie usługi AKTOREMBYC i Laury Maliszewskiej do wykorzystania w ciągu 12 m-cy
najlepsze wizytówki zostaną opublikowane na social mediach AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy kontakt@aktorembyc.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, wiek, krótkie info o doświadczeniu aktorskim, aktualne zdjęcie.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce.

Wystawiamy faktury.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach AKTOREMBYC i Laura Maliszewska.

Program warsztatów może ulec nieznacznej zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

KORZYŚCI JĘZYKOWE Z UDZIAŁU W WARSZTACIE:
Rozwinięcie amerykańskiego akcentu w celu poszerzenia możliwości castingowych.
Redukcja polskiego akcentu w języku angielskim.
Doskonalenie wymowy i dykcji w języku angielskim, dla lepszej prezentacji na ekranie.
Zyskanie pewności siebie podczas wykonywania anglojęzycznych ról.
Możliwość nauki od lingwistki i mentorki językowej z doświadczeniem zarówno w języku, jak i w dziedzinie filmu.
Nabycie praktycznych umiejętności w zakresie przesłuchań i prezentowania portfolio w języku angielskim.
Otrzymanie spersonalizowanej opinii i coachingu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.
Dostęp do ekskluzywnych materiałów przetłumaczonych do pracy nad scenami i ćwiczeń.

PROWADZĄCY:

LAURA MALISZEWSKA – American accent coach i mentorką językowa, prowadzi od czterech lat kanał na YouTube po angielsku, a obecnie jest studentką Warszawskiej Szkoły Filmowej na studium scenariuszowym. Stała się dwujęzyczna (polsko-angielski), bo – jak sama mówi – jej dusza od zawsze mówiła w tym języku. Jej podejście do ekspresji w języku angielskim jest zanurzone w świadomości i akceptacji, dzięki czemu odblokowanie się na mówienie jest zarówno wyzwaniem, jak i przyjemnością.

ULA ZAWADZKA – aktorka i reżyserka urodzona w Stanach Zjednoczonych. Warsztatu aktorskiego uczyła się m.in. w New York Film Academy, u Elizabeth Kemp (Dyrektor artystyczny “The Actors Studio”), Bernarda Hillera i Roberta Castle. Posiada reprezentacje aktorską w USA i UK. Zagrała po angielsku między innymi w takich serialach jak „Hamilton” Season 2, „Sługa narodu”, czy Dramatize me. Autorka bloga AKTOREMBYC.pl, pierwszego portalu dla aktorów w Polsce, który wspiera ich w rozwoju kariery na scenie, w telewizji, w reklamie i w dubbingu. Od kilku lat prowadzi autorskie warsztaty WIZYTÓWKI AKTORSKIEJ oraz COACHINGI AKTORSKIE przy nagrywaniu selftapów.

 

 

obraz Pexels z Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *