Nowe warsztaty już 29.07: Jak nagrywać selftapy?

Otrzymuję od Was dużo pytań dotyczących tego jak nagrywać selftapy:
Jakie lampy kupić?
Gdzie ustawić telefon?
Jak nagrywać bez partnera i
po prostu jak nagrać dobry selftape, który zwiększy nasze szansę wygrania reklamy lub dostania danej roli?

Jako Casting director przy 3 międzynarodowych projektach reklamowych i wielu projektach własnych miałam okazję przejrzeć setki selftapów, jako Acting coach pracuje z Wami regularnie nagrywając selftapy i wizytówki w Studio Aktorembyc; jako aktorka nagrałam już niezliczone selftapy 🙂 Przyszedł moment, żeby podzielić się z Wami moją wieloletnią wiedzą, tak żebyście wy również mogli poczuć się pewnie nagrywając samodzielnie selftapy (castingi online) w domu 🙂

Termin pierwszej edycji warsztatów SELFTAPE BY Ula Zawadzka już w najbliższą sobotę 29 lipca w Warszawie, start godz. 10:00

Liczba uczestników: do 6 osób

PROGRAM WARSZTATÓW:

  1. Część techniczna: ustawienie światła, telefonu, partnera, scenografii, montaż selftape w iMovie (aplikacja na telefon).
  2. Wspólna praca nad sceną: jak analizować scenę i podstawy budowania postaci.
  3. Praca przed kamerą: – indywidualny selftape coaching z Ulą do wyboru scena do bazy popularnego serialu medycznego lub historycznego – indywidualny selftape coaching z Ulą do reklamy
  4. Dodatkowe ćwiczenia: – jak nagrać scenę bez partnera? – jak nagrać scenę z partnerem online? jak nagrać scenę improwizowaną? – jak nagrać scenę z partnerem obok? jak nagrać scenę z partnerem za kamerą?

Cena: 349 zł

Cena obejmuje:

nagrane materiały wideo (selftape serial i reklama), przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni roboczych
udział w intensywnych warsztatach w małej grupie, do 8 godzin (w zależności od ilości osób)
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy
5% rabatu na dowolne usługi AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zdjęcia i opisu doświadczenia i nr telefonu na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl. Zastrzegamy sobie możliwość selekcji zgłoszeń.

Warunki ogólne:

Obowiązuje opłata rezerwacyjna w wysokości 349 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Jeśli będziesz musiał zrezygnować z warsztatów do 48 godzin przed ich terminem a będziemy mieli listę rezerwową zostanie Ci zwrócona cała kwota w przeciwnym razie podobnie jak w przypadku konieczności odwołania swojego udziału w warsztatach do 24 godzin przed warsztatami zostanie zwrócone 249 zł.

Wystawiamy faktury, należy wyrazić chęć jej otrzymania przy zgłoszeniu.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo z backstagu na stronach www i social mediach @aktorembyc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *