Opinie uczestników warsztatów WIZYTÓWKA AKTORSKA

Bardzo lubię prowadzić warsztaty WIZYTÓWKA AKTORSKA, a to dlatego, że za każdym razem są trochę inne, bo są w nich inni uczestnicy. Do każdego uczestnika podchodzę indywidualnie, dlatego, że każdy z Was jest inny, ma inne doświadczenia, inne mocne i słabe strony, innych rzeczy potrzebuje ode mnie, aby móc się dalej rozwijać.

Dostałam kilka zapytań dot. warsztatów WIZYTÓWKA AKTORSKA, kiedy będą na żywo. Rozumiem, że większości z Was kursy online mogą się kojarzyć z samotnym słuchaniem w domu wideo i na tym koniec. Tutaj nie musicie się o to martwić, większość materiałów to ćwiczenia i zadania praktyczne. Jeśli teoria to do przetestowania od razu na Waszym kolejnym castingu. A co najcenniejsze jesteście przez 1,5 miesiąca na Grupie wsparcia na Facebooku z Ulą, gdzie możecie liczyć na jej wsparcia na każdym kroku oglądania kursu. Możecie wrzucać tam swoje nagrania, potem po uwagach Uli nagrywać i wrzucać je ponownie. Raz w tygodniu widzimy się na 30 minutowych LIVEAch, gdzie możecie zadawać też pytania dot. wizytówki albo przećwiczyć coś na żywo. A do nagranych materiałów z kursu możecie potem wracać aż przez 12 miesięcy. Czyli tak naprawdę czeka Was online 1,5 do 12 miesięcy nauki zamiast 4 godzin w studio, gdybyście wybrali opcje na żywo.

Czy to oznacza, że Ci co spędzili ze mną 4 godziny w studio byli niezadowoleni? Nic podobnego 🙂 Sami przeczytajcie co o warsztatach napisali ich uczestnicy. Zatem jestem przekonana, że Wy będziecie równie lub jeszcze bardziej zadowoleni z kursu online WIZYTÓWKA AKTORSKA 😀

Jeśli zależy Wam najbardziej na nagraniu wizytówek w profesjonalnym studio skorzystajcie z BONUSU nr 3, czyli zakupu vouchera na nagranie wizytówki w promocyjnej cenie.

Więcej o kursie online WIZYTÓWKA AKTORSKA na stronie sklepu: https://aktorembyc.shoplo.com/pl/p/Kurs-on-line-Wizytowka-aktorska%2C-czyli-jak-dobrze-wystartowac-na-castingu/15

Tylko do 18.11 promocyjna cena kursu w przedsprzedaży + aż 3 bonusy!

Jeśli masz pytania co do kursu pisz śmiało na kontakt@aktorembyc.pl.