Podsumowanie #wyzwanieaktorembyc edycja domowa

Bardzo się cieszymy, że odbyła się kolejna edycja akcji #wyzwanieaktorembyc! Mieliśmy okazję poznać nowych aktorów, podzielić się wiedzą oraz pokazać ich nagrania reżyserce castingu Paulinie Krajnik. Czasem najlepsi a czasem wszyscy zostali obdarowani prezentami 🙂 Nie musicie wierzyć nam na słowo, że zadania aktorskie, które proponujemy naprawdę warto realizować. Przeczytajcie co sami z siebie pisali Uczestnicy #wyzwanieaktorembyc edycja domowa:

„W tym miejscu chciałabym podziękować za to, że takie wyzwania są i pomagają się rozwijać.

W dodatku to chyba dobry czas na podsumowanie, którym chcę sie z Wami podzielić.

Pierwsze wyzwanie rozpaliło we mnie ponowną chęć do nauki hiszpańskiego oraz poznania kultury Hiszpanii.
Drugie zaś było dla mnie poznaniem siebie i zmierzeniem się ze swoimi pragnieniami.

Picie ciepłego napoju stało sie formą terapii. Akurat nad tym wyzwaniem wbrew pozorom spędziłam najwięcej czasu, gdyż w poprzedni wieczór przed nagrywaniem sama testowałam jak zachowuje się w takiej sytuacji, gdyż jest ona tak codzienna, że nie zwracam zazwyczaj uwagi na najdrobniejsze szczegóły podczas tej czynności, a właśnie je chciałam pokazać.

I końcowe wyzwanie sprawiło, że mogłam komuś pomóc, polecić go, zrobić po prostu dobry uczynek. To budujące, gdyż czasami zapominamy o innych, a w tym zawodzie ważna jest wzajemna pomoc i bliskie relacje z innymi.

A tak całościowo, to we mnie zmieniło się wiele, zaczęłam postrzegać siebie inaczej, dowartościowywałam się z każdym nagraniem i szukałam swojej nowej odsłony własnej osoby. Podążyłam też drogą w szukaniu naturalności, a na koniec zrozumiałam, że to kim jestem wystarczy mi, żeby być coraz lepsza i budować swoją karierę aktorską.

Tak w skrócie takie rozważania towarzyszą mi dzisiaj, dziękuję jeszcze raz za możliwość takiego rozwoju.” aktorka Ania Kowalczyk

 

Pamiętajcie, że w każdej chwili możecie podjąć wyzwanie i realizować zadania samodzielnie w domu, a potem dzielić się z nimi na social mediach, jeśli nie macie akurat pomysłu na to co wrzucać 🙂 Poniżej zestawienie ostatniej edycji:

#wyzwanieaktorembyc7

https://aktorembyc.pl/wyzwanieaktorembyc7-edycja-domowa/

#wyzwanieaktorembyc8

https://aktorembyc.pl/wyzwanieaktorembyc8-edycja-domowa/

#wyzwanieaktorembyc9

https://aktorembyc.pl/wyzwanieaktorembyc9-edycja-domowa/

#wyzwanieaktorembyc10

https://aktorembyc.pl/wyzwanieaktorembyc10-edycja-domowa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *