Rekomendacje warsztatów DIRECTED BY

Sara Brych:

„Warsztaty DIRECTED BY Małgorzata Imielska były niesamowitym przeżyciem. Minął już tydzień, a ja nadal przetwarzam w głowie wszystkie wskazówki i informacje! Dowiedziałam się dużo o sobie, wiem nad czym najbardziej muszę pracować. Nabrałam też wielkiej nadziei i upewniłam się, że mam szansę pracować w zawodzie. Pani Małgorzata oprócz wielu pięknych słów, dała mi też dużo konstruktywnej krytyki, którą bardzo doceniam.

Zrobiłam dużo notatek, do których wracam codziennie.
Jestem też bardzo mile zaskoczona organizacją warsztatów, rodzinną atmosfera. Przeprowadziłam sporo rozmów ze znajomymi, którzy byli na różnych warsztatach z reżyserami/reżyserami castingu i bardzo narzekali na organizacje. Dlatego bardzo polecam warsztaty organizowane przez Ulę! Pełen profesjonalizm. Odrazu po warsztatach zadzwoniłam do mamy i powiedziałam: „Mamuś, te warsztaty były warte conajmniej 1000zł” Nie mogę doczekać się kolejnych warsztatów!”

Julia Gwóźdź:

„Warsztaty DIRECTED BY Agnieszka Smoczyńska organizowane przez panią Ulę Zawadzką bardzo pomogły mi w nabraniu pewności siebie przed kamerą. Praca z osobami, które mają doświadczenie w branży, w tym wypadku z panią Agnieszką Smoczyńską, jest niesamowita i z pewnością bardzo rozwijająca. Miałam okazję zagrać w dwóch zupełnie różnych scenach i otrzymać cenne uwagi i rady od pani Agnieszki. Atmosfera panująca podczas warsztatów była bardzo przyjazna i dodawała mi mnóstwo odwagi i motywacji do pracy. Bardzo polecam blog AKTOREMBYC 🙂
Paweł Jurkojć:
„Chciałem podziękować za interesujące i bardzo profesjonalne warsztaty DIRECTED BY Jacek Filipiak. Atmosfera była cudowna, wartości bardzo merytoryczne! „
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, za to że zechcieli się podzielić swoją opinią o warsztatach! Jest to dla nas dużo mobilizacja, żeby dalej je dla Was organizować. Tymczasem zostały ostatnie miejsca na Warsztaty DIRECTED BY Ewa Pytka, które odbędą nie już w najbliższą sobotę 6 sierpnia. Zgłoszenia na kontakt@aktorembyc.pl. Cena 359 zł (5% rabatu dla aktorów, którzy do nas wracają 🙂 )