Runda/rajd selftapowy na InstaStories

Wczoraj zamiast artykułu na Instagramie @aktorembyc.pl nagrywałam dla Was relacje z moich nagrań selftapów do reklamy. Ostatni raz kiedy podjęłam się na poważnie tego zadania, czyli przygotowania do nagrań przy pomocy narzędzia Casting Tracker by aktorembyc, następnie wycieczki do studio Aktorembyc i nagrania aż 4 selftapów, było to w tym tygodniu, gdy potem wygrałam 2 reklamy. Mam nadzieję, że tym razem też szczęście mi dopisze.. 🙂 Ponieważ ta metoda zadziałała dla mnie chciałam się z nią po raz drugi podzielić z Wami 🙂 Dlatego serdecznie zapraszam Was na Instagram, do zapisanych relacji, 1 w kolejności z symbolami dwóch klapsów.

Na początku testuje też dla Was 2 nowe pudry. Jeśli chodzi o drugi puder Lasting Fix od Maybelline to rzeczywiście makijaż trzymał mi się do wieczora i podsumowując nagrania w domu, wydaje mi się, że na ostatnim moja skóra prezentowała się najlepiej w świetle lamp, więc następnym razem nałożę go zamiast pudru lub od razu jako wykończenie makijażu. Jedyna wada to, że nie będę go zabierać ze sobą tylko trzymać w domu w pozycji poziomej, ponieważ budowa opakowania powoduje, że dużo pudru wysypuje się do komory, co utrudnia trochę korzystanie z niego. Przeprowadzając też test kosmetyków chciałam przećwiczyć jedno z popularniejszych zadań influencerów. Oczywiście ta współpraca nie była płatna, ale jeśli kiedyś będziemy osobami rozpoznawalnymi przez szerszą publiczność, prawdopodobnie czekają nas takie zadania. Też podejmując dialog z markami w social mediach już teraz zwracamy ich uwagę na nas i nasz content. Dodatkowo, obecne trendy działają na korzyść microinfluenerów, czyli osób z mniejszymi liczbami followersów (kilka-kilkanaście tysięcy), ale które mają duży poziom ich zaangażowania. Dajcie znać w komentarzu, jeśli chcielibyście poznać kosmetyki, które używam.

Udało mi się też zmontować z wczoraj nagranych wizytówek, krótkie wideo, które wrzuciłam na swoje social media jako promo mojej działalności aktorskiej. Pokazuje mnie też w trochę innych odsłonach. Może zainspiruje Cię to do przygotowania czegoś podobnego ze swoich starych lub nowych wizytówek.

Dajcie koniecznie znać, która rada dot. nagrywania selftapów, o której wspominam na Insta Stories była najbardziej przydatna. I czy wolicie nagrywać po jednym selftapie, czy od razu kilka na raz. Tymczasem życzę Wam dziś dużo mobilizacji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *