STRONA AKTORSKA WWW by AKTOREMBYC

STRONA AKTORSKA WWW oparta na WordPressie by AKTOREMBYC 

„Twoja własna strona www daje Ci możliwość prezentacji swojej sylwetki jako aktora oraz pełną kontrolę nad pojawiającymi się na niej informacjami. Nie musisz czekać aż agent w końcu zaktualizuje Twój profil na stronie agencji lub usunie zdjęcie, które przestało Ci się podobać 😉 Masz nareszcie swoją wizytówkę w internecie do której możesz odesłać nowo poznanego reżysera filmowego a reżyser castingu będzie miał dostęp do Twoich zdjęć, cv i próbek wideo w każdej chwili, a wszystko uporządkowane w jednym miejscu i dostępne na jego telefonie. Na pewno też nie przeszkodzi, że po wpisaniu Twojego imienia i nazwiska w wyszukiwarce pojawi się Twoja strona internetowa, a nie księgowa z Olsztyna o tym samym imieniu i nazwisku ;)”

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 690 259 539, kontakt@aktorembyc.pl

 

CENNIK STRONY WWW AKTORA/AKTORKI:

cena: 649 zł 849 zł cena promocyjna

30 min MENTORING WWW o wartości 49 zł w cenie! Możliwy mentoring na Skypie dla aktorów zza Warszawy.
sam wybierasz szablon i kolory, które Ci się podobają a my dostosowujemy projekt do Twoich oczekiwań
strona responsywna – automatycznie dopasowująca się do wielkości ekranu
łatwa do samodzielnej edycji – aktualizacja treści
możliwość dodawania wideo, galerii zdjęć i pobrania cv
integracja z social mediami: Facebook i Instagram
podgląd statystyk strony i optymalizacja SEO
W sumie 3 wersje strony (2 tury poprawek), każda dodatkowa wersja płatna 49 zł.
30 min szkolenie z obsługi strony
pomoc przy pierwszej aktualizacji strony (15 min)
konfiguracja serwera i domeny w cenie

Co nas wyróżnia:

  • webmaster jest jednocześnie specjalistą ds. marketingu i aktorem, który brał udział w licznych warsztatach z polskimi i zagranicznymi reżyserami castingu
  • przed mentoringiem podsyłasz nam przykładowe strony, których stylistyka Ci się podoba i my staramy się zrealizować Twoją wizję
  • uruchomienie strony następuje w ciągu 10 dni (1. wersja) od wybrania szablonu, zakupu domeny oraz serwera i dostarczenia podstawowych treści zdjęć, tekstów, linków

Cena nie obejmuje kosztu zakupu serwera i domeny na nazwa.pl (nasz Partner). W pierwszym roku użytkowania koszt domeny przez osobę prywatną to 12,29 zł a serwera 61,50 zł (cena na dzień 20.07.2019). Przy zakupie w POLECANE podaj koniecznie nasz login: dreamby 🙂 Podpowiemy też, którą domenę i serwer wybrać.

DODATKOWE USŁUGI:

WSPARCIE TECHNICZNE po cena: 49 zł/godz.
PRZYGOTOWANIE BIO cena: 69 zł
WYBÓR ZDJĘĆ cena: 29 zł
AKTUALIZACJA STRONY (do 15 min) cena: 29 zł

WARUNKI OGÓLNE:
Obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 299 zł płatna przed sesją MENTORING WWW. Kwota wchodzi w skład ceny STRONY WWW – pomniejsza rozliczenie.
W przypadku dokupienia dodatkowych usług płatność dokonywana jest przelewem w ciągu 7 dni od daty otrzymania rachunku. Zgoda na publikację strony (wersja reżyserska) na stronach www i social mediach bloga AKOTREMBYC.pl w celu prezentacji portfolio.

WARUNKI REKLAMACJI: Jeśli nie jesteś zadowolony z przesłanej przez nas propozycji strony i nie chcesz dalej nad nią pracować, możesz zrezygnować z dalszej współpracy. W takim przypadku zaliczka nie ulega zwrotowi, jest wynagrodzeniem za włożoną przez nas pracę w przygotowanie pierwszej wersji strony a Ty niestety nie możesz korzystać z przygotowanego przez nas projektu strony.

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 690 259 539, kontakt@aktorembyc.pl

PORTFOLIO m.in.:

http://blankfilm.pl
https://rozmowyzbabcia.pl
http://www.rez.ulazawadzka.com
https://ulazawadzka.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *