Studio IP – gdzie i jak?

Przed Wami drugi artykuł z serii „Studio castingowe – gdzie i jak?”. Ponieważ castingi reklamowe odbywały się tam dotychczas po wcześniejszym wyborze ze zdjęć przez reżysera, możliwe, że jeszcze nie wszyscy wiedzą, gdzie jest Studio IP.

Otóż studio castingowe IP znajduje się na terenie Wytwórni filmów fabularnych i dokumentalnych przy ul. Chełmskiej 21 w budynku numer 19 lokal 810 (parter). Więcej o samym studio oraz zdjęcia z wnętrza na stronie: http://www.studioip.pl/wynajem,t3.html. Odbywają się w nim castingi do reklam, zdjęcia próbne do seriali oraz do agencji aktorów i epizodystów Goldfinger.

Dość często castingi reklamowe w nim prowadzi reżyser obsadyPiotr Bartuszek, która na co dzień głównie obsadza fabuły m.in. Amok, Marie Carie, Zjednoczone Stany Miłości oraz seriale Nie rób scen, czy Anna German, więc na pewno warto się mu pokazać. Reżyser zaprasza do środka z reguły grupami osób do danej postaci, a nie według listy. Mimo to zawsze warto się wpisać na wszelki wypadek. Możliwe, że przy nowym elektronicznym systemie zapisu to się zmieni. Często również robi preselekcję ze zdjęć osób zaproszonych na casting. Zdarza mu się też podziękować komuś na korytarzu, jeśli uważa, że dana osoba nie pasuje do danego projektu. Ze studio ostatnio korzysta co raz więcej różnych reżyserów castingu m.in. Agata Domagała, czy Maciej Gołębiewski.

Więcej o nowym SYSTEMIE ZAPISU NA LISTĘ w Studio IP w osobnym artykule: http://aktorembyc.pl/nowoczesny-elektroniczny-system-zapisu-na-liste-w-studio-ip/

DOJAZD:

Mapa Google: https://www.google.pl/maps/place/Chełmska+21,+Warszawa/

TRANSPORT PUBLICZNY:

Przykładowa trasa z najbliższej stacji metra: ok. 15 minut autobusem nr 141 (jeździ co 20 min) z przystanku Odyńca 03, najbliższe Metro Racławicka, trasa jak poniżej.

mapa raclawicka chelmska

AUTEM:

Parking: znajduje sięna terenie WFFiD przy ul. Chełmskiej, wjeżdżając przez szlaban pobieramy bilecik parkingowy.  Pierwsza godzina jest bezpłatna. Jeśli nasz pobyt zajmie dłużej, opłacamy go przed wyjazdem z biletem w kasie automatycznej, która jest zaraz przed budynkiem nr 4 niedaleko szlabanu.

Po przejechaniu przez szlaban kierujemy się cały czas prosto. Tuż przed budynkiem nr 19 skręcamy w prawo, gdzie wzdłuż rampy znajdują się miejsca postojowe. Możemy też parkować na innych miejscach na terenie całej wytwórni, które nie są oznaczone znakiem jakiejś firmy, numerem rejestracyjnym, ogólnie zarezerwowane lub zakazane ze względów bezpieczeństwa.

JAK TRAFIĆ DO SAMEGO STUDIA? Krok po kroku.

Patrz mapa i zdjęcia poniżej. Po przejściu/przejechaniu przez szlaban poruszamy się cały czas prosto. Studio IP znajduje się po prawej stronie w budynku numer 19. Jest to kolejny budynek za budynkiem numer 17.

studio ip mapa aktorembyc
źródło: mapy google, satelita

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

ŁAZIENKA:

Znajduje się w korytarzu, gdzie jest studio, po lewej stronie.

DODATKOWE PYTANIA:

Jeśli macie jeszcze jakieś orientacyjno-organizacyjne pytania piszcie w komentarzach na fb lub na aktorembyc@gmail.com.