Studio na Mokotowskiej – gdzie i jak?

Przed Wami pierwszy artykuł z serii „Studio castingowe – gdzie i jak?”. Stali bywalcy nie mają na pewno z tym już żadnego problemu, więc tą „mapę” kierujemy głównie do nowych twarzy w branży reklamowej i nie tylko.

Studio na Mokotowskiej znajduje się w budynku przy ul. Mokotowskiej 4/6 na 1 piętrze w pokoju 118 i należy do agencji aktorskiej JMC Studio mieszczącej się w pokoju obok. Więcej o samym studio oraz zdjęcia z wnętrza na stronie: http://jmcstudio.pl/studio-castingowe/ Odbywają się w nim sporadycznie castingi do reklam oraz zdjęcia próbne do projektów serialowych lub filmowych.

Zazwyczaj castingi w nim prowadzi reżyserka obsady Sylwia Czaplewska, która zajmuje się zazwyczaj reklamami farmaceutyków, kręconymi często w Łodzi. Natomiast głównie obsadza ona fabuły m.in. Słaba płeć, Wkręceni, nowy Hans Kloss oraz seriale Ojciec Mateusz, Na krawędzi, czy Zbrodnia, a od niedawna paradokument Szpital dziecięcy, więc na pewno warto jej się pokazać. Znam historię, kiedy aktorka po castingu do tabletek na rzucenie palenia zostały zaproszona na epizod w jednym z seriali. Na listę castingową wpisujemy się odręcznie i należy samemu pilnować kolejności. Reżyserka zaprasza po prostu następne kilka osób.

DOJAZD:

Mapa Google: https://www.google.pl/maps/place/Mokotowska+4%2F6,+Warszawa/

TRANSPORT PUBLICZNY + NA NOGACH:

3 minuty na piechotę od Metra Politechnika, trasa jak poniżej.

mapa studio mokotowska na nogach aktorembyc

AUTEM:

W przypadku dojazdu autem pamiętajcie, iż Mokotowska jest ulicą JEDNOKIERUNKOWĄ trzeba w nią wjechać od Placu Zbawiciela. Uwaga wzdłuż ulicy ścieżka rowerowa.

Parking: miejsca parkingowe publiczne płatne (3,5 zł/h) wzdłuż ul. Mokotowskiej, natomiast, żeby znaleźć wolne miejsce trzeba z reguły wykonać kilka kółek. Można również parkować na chodniku przy ul. Waryńskiego przed skrętem w ul. Nowowiejską. Uwaga nie skręcaj w prawo za Teatrem Współczesnym w ul. Jaworzyńską, to ŚLEPA uliczka, bardzo ciężko się z niej potem wycofać.

autem mokotowska aktorembyc

JAK TRAFIĆ DO SAMEGO STUDIA? Krok po kroku.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

ŁAZIENKA:

Znajduje się na końcu korytarza, na którym jest studio castingowe, po prawej stronie.

DODATKOWE PYTANIA:

Jeśli macie jeszcze jakieś orientacyjno-organizacyjne pytania piszcie w komentarzach.