To będzie mój listopad…

Dzisiaj 1 dzień nowego miesiąca i chcieliśmy się podzielić z Wami naszym kalendarzem AKTOREMBYC. Macie tam dokładny rozkład jazdy na najbliższy miesiąc, tak żeby nie ominęły Was żadne z przygotowanych dla Was materiałów, zadań i możliwości interkacji.
 
Kalendarz również do pobrania w wersji do druku, tak abyście mogli sobie zaplanować i zapisywać jaką jedną rzecz dziennie zrobiliście dla rozwoju Waszej kariery aktorskiej!
ROZKŁAD JAZDY
W poniedziałek będzie czekał na Was nowy artykuł na blogu www.
We wtorek będziecie mogli zadawać pytania na Instagram stories.
W środę kolejna dawka wiedzy na blogu www, czasem w formie ćwiczenia, czasem podcastu.
W czwartek będziecie mogli przeczytać, obejrzeć lub usłyszeć wywiad z zaproszonym przez nas gościem.
W piątek ruszamy z akcją #wyzwanieaktorembyc @aktorembyc , gdzie będzie czekało na Was na fb zadanie aktorskie do wykonania w danym tygodniu. Wybrane realizacje będziemy udostępniać na naszym Instagram stories i fb a na zwycięzcę danego tygodnia, wybranego przez jednego z zaproszonych przez nas członków jury, będzie czekała nagroda w postaci rabatu na daną usługę z naszej oferty.

W sobotę widzimy się na żywo na transmisji online na naszym Instagram stories, gdzie będzie miał miejsce ok 15 min wykład na wybrany temat.
W niedzielę się relaksujemy!
Wierzymy, że dzięki Waszemu zaangażowaniu to będzie Wasz listopad!
 
Warto również zapisać się na nasz Newsletter na stronie głównej www po prawej stronie, polubić i dodać do obserwowanych nasze fanpaga (wyświetlaj najpierw) oraz zaobserwować nasze konto na instagramie @aktorembyc, wtedy Newsy będą pojawiać się automatycznie w Waszej skrzynce mailowej lub w aktualnościach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *