To już dziś startuje PRZEDSPRZEDAŻ mojego najnowszego kursu online!

Cześć,
przez ostatnie kilka lat rozwijałam moje autorskie warsztaty WIZYTÓWKA AKTORSKA by Ula Zawadzka, w których wzięło udział kilkudziesięciu aktorów z całej Polski. Wybranych elementów z programu warsztatów WIZYTÓWKA AKTORSKA uczyłam też studentów II i III roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, gdzie miałam przyjemność wykładać. Jestem dumna i szczęśliwa, że aktorzy po udziale w warsztatach wygrywali swoje pierwsze reklamy mimo, że wcześniej brali udział w wielu castingach reklamowych bez sukcesu. Poniżej możecie obejrzeć przykłady reklam z ich udziałem 🙂

Iwona wygrała swoją pierwszą reklamę niecały miesiąc po warsztatach.

Mateusz wygrał swoją pierwszą komercyjną reklamę TYLKO NA PODSTAWIE WIZYTÓWKI, w ciągu pierwszego miesiąca po udziale w warsztatach 🙂  A co najważniejsze, zaczął być regularnie zapraszany na recalle!

Więcej o kursie, w tym szczegółowy program kursu w sklepie AKTOREMBYC –>

Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w branży filmowej jako aktorka, od 4 lat prowadzę bloga www.aktorembyc.pl i moją misją jest dzielenie się wiedzą i pomoc aktorom w rozwoju ich kariery aktorskiej.

Dlatego stworzyłam kurs WIZYTÓWKA AKTORSKA by Ula Zawadzka w wersji online, tak aby były one jeszcze bardziej dostępne dla jak największej liczby osób.

Poniżej 6 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o kursie online WIZYTÓWKA AKTORSKA:

1. Kurs online WIZYTÓWKA AKTORSKA składa się z ponad 20 lekcji wideo oraz skryptu w formie PDF, który możesz uzupełniać oglądając kolejne filmy.

2. Razem z kursem otrzymujesz dostęp do grupy wsparcia na Facebooku Kurs online WIZYTÓWKA AKTORSKA, na której do końca grudnia będziesz mógł brać udział w co tygodniowych LIVE z Ulą Zawadzką.

3. Jeśli nie posiadasz w domu profesjonalnego sprzętu do nagrywania nie martw się, razem z kursem możesz kupić VOUCHER na nagranie wizytówki w profesjonalnym Studio AKTOREMBYC w promocyjnej cenie 149 zł zamiast 199 zł i w ciągu 12 miesięcy umówić się na nagranie pod czujnym okiem Uli.

4. Oprócz tego czekają na Ciebie inne BONUSY: przy zakupie kursu w prezencie otrzymujesz E-book „KARTA CASTINGOWA – Jak ją mądrze wypełnić” oraz RABAT -5% na dowolne usługi AKTOREMBYC do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy od zakupu kursu.

5. Dostęp do kursu oraz do grupy na Facebooku otrzymasz prosto na swój adres e-mail 19 listopada, więc masz czas, żeby się przygotować i w międzyczasie zapoznać się E-bookiem, który idealnie uzupełnia wiedzę z kursu.

6. Cały kurs kosztuje tylko 249 zł! Jest to promocyjna cena z PRZEDSPRZEDAŻY kursu i obowiązuje tylko do 18 listopada. Od 19 listopada cena kursu wzrośnie do 299 zł, nie będziesz mógł też otrzymać wyżej wymienionych BONUSÓW. Kurs online będzie dostępny w sprzedaży tylko do 28 listopada!

Link do sklepu AKTOREMBYC –>

Nie mogę się doczekać, kiedy poznamy się lepiej na grupie na Facebooku i będę mogła obserwować Twoje postępy a potem popracujemy razem na żywo, jeśli zdecydujesz się dodatkowo na zakup VOUCHERA na nagranie wizytówki w Studio AKTOREMBYC.

Pozdrawiam,
Ula

PS. Jesli masz jakieś pytania dotyczące kursu napisz na kontakt@aktorembyc.pl chętnie odpowiem! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *