Ponownie w sprzedaży Kurs online „WIZYTÓWKA AKTORSKA” by Ula Zawadzka

Tak się cieszę, że ponownie macie możliwość zakupu kursu online, który rozwijałam przez kilka lat na bazie moich autorskich warsztatów WIZYTÓWKA AKTORSKA by Ula Zawadzka. Wybranych elementów z programu warsztatów uczyłam też studentów II i III roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, gdzie miałam przyjemność wykładać. Jestem dumna i szczęśliwa, że aktorzy po udziale w warsztatach wygrywają swoje pierwsze lub kolejne reklamy mimo, że wcześniej brali udział w wielu castingach reklamowych bez sukcesu. Poniżej możecie obejrzeć przykłady reklam z ich udziałem 🙂

Mateusz wygrał swoją pierwszą komercyjną reklamę TYLKO NA PODSTAWIE WIZYTÓWKI, w ciągu pierwszego miesiąca po udziale w warsztatach 🙂  A co najważniejsze, zaczął regularnie wygrywać kolejne, tutaj możecie obejrzeć jego ostatnią międzynarodową kampanię:

Więcej o kursie, w tym szczegółowy program kursu w sklepie AKTOREMBYC –>

Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w branży filmowej jako aktorka, od 4 lat prowadzę bloga www.aktorembyc.pl i moją misją jest dzielenie się wiedzą i pomoc aktorom w rozwoju ich kariery aktorskiej.

Dlatego stworzyłam kurs WIZYTÓWKA AKTORSKA by Ula Zawadzka w wersji online, tak aby były one jeszcze bardziej dostępne dla jak największej liczby osób.

Poniżej 6 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o kursie online WIZYTÓWKA AKTORSKA:

1. Kurs online WIZYTÓWKA AKTORSKA składa się z ponad 20 lekcji wideo oraz skryptu w formie PDF, który możesz uzupełniać oglądając kolejne filmy.

2. Razem z kursem otrzymujesz dostęp do grupy wsparcia na Facebooku Kurs online WIZYTÓWKA AKTORSKA, na której będziesz mógł dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami i liczyć na komentarz Uli do wrzucanych przez siebie nagrań.

3. Jeśli nie posiadasz w domu profesjonalnego sprzętu do nagrywania nie martw się, razem z kursem możesz kupić VOUCHER na nagranie wizytówki w profesjonalnym Studio AKTOREMBYC w promocyjnej cenie 199 zł zamiast 249 zł i w ciągu 12 miesięcy umówić się na nagranie pod czujnym okiem Uli.

4. Oprócz tego czekają na Ciebie inne BONUSY: przy zakupie kursu otrzymujesz RABAT -30% na zakup E-booka „KARTA CASTINGOWA – Jak ją mądrze wypełnić” oraz RABAT -5% na dowolne usługi AKTOREMBYC do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy od zakupu kursu.

5. Dostęp do kursu oraz do grupy na Facebooku otrzymasz prosto na swój adres e-mail w ciągu 24 godzin od otrzymania przez nas potwierdzenia płatności.

6. Cały kurs kosztuje tylko 199 zł! Jest to promocyjna cena kursu i obowiązuje tylko do 30 kwietnia. Od 1 maja cena kursu wzrośnie do 249 zł, nie będziesz mógł też otrzymać wyżej wymienionych BONUSÓW.

Link do sklepu AKTOREMBYC –>

Nie mogę się doczekać, kiedy poznamy się lepiej na grupie na Facebooku i będę mogła obserwować Twoje postępy a potem popracujemy razem na żywo, jeśli zdecydujesz się dodatkowo na zakup VOUCHERA na nagranie wizytówki w Studio AKTOREMBYC.

Pozdrawiam,
Ula

PS. Jesli masz jakieś pytania dotyczące kursu napisz na kontakt@aktorembyc.pl chętnie odpowiem! 🙂