Tylko do końca czerwca promocja na MONTAŻ DEMO!

MONTAŻ DEMO AKTORSKIEGO by AKTOREMBYC.PL

„Dobre demo aktorskie pokazuje kim jesteś i co potrafisz zrobić przed kamerą. Zwiększa Twoje szanse na otrzymania zaproszenie na zdjęcia próbne. Jest niezbędne, jeśli nie jesteś jeszcze wystarczająco znany w branży. Zawiera tylko Twoje najlepsze materiały, pokazując na tyle dużo, żeby ktoś mógł ocenić Twoje umiejętności aktorskie a jednocześnie na tyle mało, aby chciał Cię poznać lepiej na żywo. Daj szansę reżyserom castingu zobaczyć na co Cię stać.” Ula Zawadzka, montażysta/reżyser/aktorka

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 690 259 539, kontakt@aktorembyc.pl

 

CENNIK MONTAŻU DEMO AKTORSKIEGO:

PAKIET STANDARD –499 zł  449 zł tylko do końca czerwca!

MONTAŻ by Ula Zawadzka

1 h MENTORING DEMO (jakie role grasz, a jakie chciałbyś grać, które projekty/fragmenty wybrać do demo, omówienie stylistyki) by Ula Zawadzka o wartości 69,00 zł w cenie! Możliwy mentoring na Skypie dla aktorów zza Warszawy.
długość demo do 3 min, zależy od ilości posiadanych materiałów oraz ich jakości i wartości
w sumie 3 wersje montażowe demo (2 tury poprawek), każda dodatkowa wersja płatna 29 zł
możliwość bycia obecnym podczas 1 z 2 poprawkowych sesji montażowych
demo może zawierać muzykę na licencji creative commons
przygotowanie finalnej wersji demo w wysokiej jakości (ProRes) i wersji do Internetu (fb, yt)

Co nas wyróżnia:

  • montażysta jest jednocześnie reżyserem i aktorem, który brał udział w licznych warsztatach z polskimi i zagranicznymi reżyserami castingu
  • przed montażem podsyłasz nam przykładowe demo, których stylistyka Ci się podoba i my staramy się zrealizować Twoją wizję
  • pierwsza wersja demo jest do Ciebie wysłane w ciągu 7 dni od otrzymania wszystkich materiałów źródłowych w najlepszej możliwej rozdzielczości!

DODATKOWE USŁUGI:

ZEBRANIE MATERIAŁÓW  cena: 69 zł/3 materiały
ściągnięcie materiałów źródłowych do demo (odcinków seriali/fabuł) w wysokiej jakości, o ile jest to możliwe

NAPISY ANGIELSKIE DO DEMO  cena: 99 zł
tłumaczenie i nałożenie napisów angielskich na demo

MONTAŻ SCEN DODATKOWYCH  cena: 59 zł/scena
montaż sceny dramatycznej/komediowej/romantycznej z materiałów źródłowych do demo, długość do 1 min

WARUNKI OGÓLNE:
Obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 249 zł płatna przed sesją MENTORING DEMO. Kwota wchodzi w skład ceny montażu demo – pomniejsza rozliczenie.

W przypadku dokupienia dodatkowych usług płatność dokonywana jest przelewem w ciągu 7 dni od daty otrzymania rachunku.Zgoda na publikację demo (wersja reżyserska) na stronach www i social mediach bloga AKOTREMBYC.pl i ekipy w celu prezentacji portfolio.

WARUNKI REKLAMACJI Jeśli nie jesteś zadowolony z przesłanej przez nas propozycji demo i nie chcesz dalej nad nim pracować, możesz zrezygnować z dalszej współpracy. W takim przypadku zaliczka nie ulega zwrotowi, jest wynagrodzeniem za włożoną przez nas pracę w przygotowanie pierwszej wersji demo a Ty niestety nie możesz korzystać ze zmontowanej przez nas pierwszej wersji, która jest chroniona prawami autorskimi montażysty.

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 690 259 539, kontakt@aktorembyc.pl

 

BIOGRAFIE EKIPY:


ula zawadzka montaz demo aktorskie akotrembycULA ZAWADZKA – montaż

Uczestniczyła w warsztatach montażu z Jarosławem Kupściem (Warszawska Szkoła Filmowa). W Szkole Mistrzów Reklamy jej wykładowcą był m.in. Jarosław Barzan, montażysta takich filmów jak „Bogowie”, „Listy do M”, czy serialu „Belfer”. Jednak najwięcej nauczyła się siedząc w montażowni jako reżyser swojego serialu internetowego „Rozmowy z Babcią”. Oprócz tego brała udział w wielu warsztatach z  polskimi i zagranicznymi reżyserami castingu, którzy omawiali cechy dobrego i złego demo aktorskiego oraz swoje oczekiwania względem niego. Przestudiowała również szczegółowo amerykańską literaturę fachową dotyczącą zagadnienia montażu showreeli aktorskich. Dema aktorskie montuje od 2013 roku.

 

anna jacobson montaz demo aktorembyc akotrskieANNA JACOBSON – montaż 

Ukończyła studia dziennikarskie na UKSW, obroniła dyplom Akademii Filmu i Telewizji na specjalności montaż filmowy oraz odbyła roczny kurs w Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2011r. współpracuje z Telewizją Polską, przedsiębiorstwem produkcyjnym Roch Star, jest członkiem niezależnej grupy filmowej MUDO – Music Documentaries oraz współtworzy treści audiowizualne ze studiem fotograficznym Pion Poziom. Specjalizuje się w montażu programów rozrywkowych m.in. „Voice of Poland”. Oprócz montażu interesuje się psychologią. Rozpoczęła nie dawno studia podyplomowe w dziedzinie relacji interpersonalnych i profilaktyki uzależnień. Zestaw umiejętności w sam raz na długie godziny montażu.

 

PORTFOLIO m.in.: 

REKOMENDACJE:

marcin rekomendacja montaż demo aktorskiego aktorembyc„Przy okazji aktualizacji mojego demo aktorskiego zdecydowałem się na współpracę z Ulą Zawadzką, nie tylko w zakresie montażu całości, ale i stworzeniem koncepcji od podstaw. Materiału tylko z kilku ostatnich lat było sporo. Pierwszy montaż pozytywnie mnie zaskoczył – demo zostało sprofilowane tak by pokazać mój potencjał …komediowy. Początkowo byłem dość sceptyczny wobec takiej właśnie koncepcji, ale zaufałem Uli i ostateczny efekt – po niewielu poprawkach – mnie przekonał. Zobaczcie sami!”

 

RECENZJE:

demo rekomendacja1 akotrembyc
Nancy Bishop, nominowana do nagrody Emmy reżyserka castingu, obsadziła prawie 100 międzynarodowych projektów filmowych m.in. „Mission Impossible IV”, „Iluzjonista”, „Wanted-Ścigani” i inne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *