Warsztaty CASTING by Violetta BUHL dla AKTOREMBYC

Możemy już oficjalnie ogłosić, że mamy przyjemność organizować warsztaty castingowe z jednym z najbardziej doświadczonych reżyserów castingu w Polsce, z Panią Violettą Buhl 🙂 Aż 16 szczęśliwych uczestników rozpocznie nowy rok od rozwoju swojej kariery aktorskiej! Nie czekaj do ostatniej chwili i skorzystaj z promocyjnej ceny warsztatów.

Warsztaty odbędą się już 13 stycznia 2019 r. (niedziela), w godz. 10:00-18:00 w studio filmowym w Warszawie.

PROGRAM WARSZTATÓW:

Są to warsztaty przede wszystkim praktyczne. Będziesz miał okazję podczas nich m.in.:

  • opowiedzieć o sobie reżyserowi castingu przed kamerą (jeśli nie czujesz się swobodnie podczas wizytówki lub nie wiesz co powiedzieć, ani jak najlepiej się zaprezetnować zapraszamy na warsztaty WIZYTÓWKA AKTORKSA by AKTOREMBYC, które odbędą się dzień wcześniej 12 stycznia 2019 r. Dla osób, które wezmą udział w obu warsztatach 49 zł zniżki!),
  • zagrać scenę wcześniej wybraną dla Ciebie przez reżysera castingu na podstawie zdjęć, w warunkach takich samych jak na zdjęciach próbnych,
  • reżyser castingu omówi Twoje materiały marketingowe (zdjęcia i demo),
  • zmierzysz się z zadaniem aktorskim, które poznasz dopiero podczas warsztatów,
  • nie zabraknie też Q&A, czyli czasu na zadanie nurtujących Cię pytań.

Warsztaty castingowe skierowane są do aktorów zawodowych i studentów szkół aktorskich.

Liczba uczestników: do 16 osób (zostało już tylko 8 miejsc!)

CENA: 250 zł 269 zł (przy zapisaniu się do 18 grudnia 2018 r.)

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo: scena castingowa, zadanie aktorskie przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni
udział w 8 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy
lunch (zgłoś jeśli jesteś wege lub vegan)
5% rabatu na wszystkie usługi AKTOREMBYC do wykorzystania w ciągu 12 m-cy
najlepsze sceny i ćwiczenia zostaną opublikowane na social mediach AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 690 259 539, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciam na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl. Zastrzegamy sobie możliwość selekcji zgłoszeń.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub przelewem najpóźniej jeden dzień przed rozpoczęciem warsztatów.

Wystawiamy faktury.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec nieznacznej zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

Warunkiem odbycia się warsztatów jest zebranie się grupy min. 10 osób.

PROWADZĄCY:

viola buhl aktorembycVIOLETTA BUHL – Ukończyła polonistykę z kierunkiem filmowo-telewizyjnym na Uniwersytecie Gdańskim. Pracę w filmie rozpoczęła jako asystent reżysera, potem drugi reżyser współpracując z takimi reżyserami jak Krzysztof Kieślowski, Krzysztof Zanussi,Stanisław Różewicz, Stanisław Bareja, Jan Łomnicki i wielu innych. Od 1989 pracuje jako reżyser obsady (casting director) filmów fabularnych, seriali, teatru telewizji, programów telewizyjnych, reklam i spektakli teatralnych. Współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi reżyserami i produkcjami (angielskie, francuskie, czeskie, słowackie, niemieckie, duńskie, włoskie). Prowadzi warsztaty dla aktorów i zajęcia dotyczące castingu w szkołach teatralnych w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi oraz w Gdyni. Od 2006 roku jest międzynarodowym ekspertem castingu w Polsce w ramach europejskiego internetowego programu castingowego e-Talenta. Członek Polskiej Akademii Filmowej. Zajmowała się castingiem m.in. w takich filmach i serialach jak: „Czuwaj”, ”Syberiada polska”, „Crossing lines”, „Dziewczyny ze Lwowa”, ”Śluby panieńskie”, „Maraton tańca”, “The Passing Bells”,„Janosik. Prawdziwa historia”, „Tylko mnie kochaj”, „Kryminalni”, czy „Daleko od noszy”. Obecnie pracuje nad obsadą serialu duńskiego i polskiej fabuły.