Warsztaty DIRECTED by Joanna Kos-Krauze już 2 lipca!

Mamy wspaniałą informację, kolejna edycja warsztatów z reżyserem filmowym DIRECTED by odbędzie się już 2 lipca (wtorek) w Warszawie! Tym razem udało nam się zaprosić do ich prowadzenia reżyserkę Joannę Kos-Krauze!!!

„Reżyserka i scenarzystka. Razem z mężem Krzysztofem Krauze wyreżyserowała „Mojego Nikifora” (2004), „Plac Zbawiciela” (2006) i „Papuszę” (2013). Zdobywczyni Złotych Lwów w Gdyni, Orła za reżyserię i Wyróżnienia Specjalnego Jury w Karlovych Varach. Jej najnowszy film „Ptaki śpiewają w Kigali” otrzymał wiele nagród na całym świecie. Wiceprzewodnicząca Gildii Reżyserów.” źródło: www.polishdirectors.com

Są to praktyczne warsztaty castingowe i pracy przed kamerą w oparciu o sceny i zadania aktorskie przygotowane i prowadzone przez reżysera filmowego! Macie okazję poznać na żywo samego reżysera oraz jego unikatowe podeście do zdjęć próbnych i castingu. Warsztaty skierowane są do aktorów zawodowych i studentów szkół aktorskich.

Po warsztatach otrzymujecie nagrane materiały wideo, które możecie wykorzystywać przy aktualizacji reżyserów castingu lub jako próbki swoich możliwości przed kamerą, jeśli nie macie jeszcze demo.

Liczba uczestników: do 14 osób

Termin: 2 lipca 2019 r. (wtorek), godz. 10-16:30

CENA: 299 zł

Cena obejmuje:

profesjonalnie nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni
udział w 6,5 godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy
kanapki
5% rabatu na kolejne warsztaty by AKTOREMBYC
najlepsze sceny i ćwiczenia zostaną opublikowane na social mediach AKTOREMBYC

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 690 259 539, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciam na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl. Zastrzegamy sobie możliwość selekcji zgłoszeń.

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje bezzwrotna opłata rezerwacyjna w wysokości 100 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Kwota wchodzi w skład ceny warsztatów i“ pomniejsza rozliczenie.

Płatność za warsztaty następuje w dniu warsztatów przed rozpoczęcia zajęć w gotówce lub kartą.

Wystawiamy faktury.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo na stronach www i social mediach wszystkich osób/firm zaangażowanych w organizację warsztatów.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni na czas trwania warsztatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *