#WYZWANIEAKTOREMBYC10 edycja domowa

#wyzwanieaktorembyc10 #akcja #zabawa #aktorembyc

Dzisiaj ogłaszamy czwarte, ostatnie już wyzwanie z domowej edycji akcji #WYZWANIEAKTOREMBYC !  Postanowiliśmy zakończyć na tym wyzwaniu tą edycję, ponieważ razem z poprzednią daje nam to w sumie 10 zadań aktorskich do wykonania/ nadrobienia dla Was! Pamiętajcie możecie w każdej chwili dołączyć, a żeby walczyć o nagrody pierwsze wyzwanie trzeba zrealizować do niedzieli, drugie do pon., trzecie do wtorku, a czwarte do przyszłego piątku.

Czwarte wyzwanie na kwarantannie to….

nawet nie zdajemy sobie sprawy jak dużą siłę ma rekomendacja. Często korzystamy z poleceń znajomych, gdy szukamy jakiegoś specjalisty lub chcemy się poradzić w jakiejś kwestii. Dużo bardziej też ufamy koleżance/koledze, niż zupełnie obcej osobie. Na takiej samej zasadzie działa świat castingów, jeśli reżyser castingu ma kłopot z obsadzeniem jakiejś roli zdarza się, że prosi o pomoc innego reżysera castingu, znajomego aktora lub ogłasza brief publicznie na Facebooku. Każda osoba rekomendowana przez osobę, którą sam „zna, lubi i jej ufa” od razu dzięki efektowi aureoli zyskuje trochę tego lubienia i zaufania, dlatego kolejne wyzwanie to…

nagraj filmik do 1 min., w którym polecasz znajomą aktorkę/aktora, którą uważasz, że ma duży talent i już od dawna powinna robić karierę i grać role w filmach. Pamiętaj, żeby poprzeć swoją rekomendację uzasadnieniem/zaletami. Możesz dodatkowo w poście pod nagraniem oznaczyć tę osobę i np. umieścić link do jej demo. Koniecznie wstaw nagranie na swoje social media i oznacz w poście @aktorembyc i #wyzwanieaktorembyc10

Dodatkowo udostępnij je w naszej dedykowanej grupie na Facebooku „#wezwanieaktorembyc edycja domowa” tak aby inni uczestnicy wyzwania mogli je obejrzeć.

CEL 1. wyzwania:
– budowanie poczucia wspólnoty i wsparcia między aktorami,
– przećwiczenie nagrywania w domu,
– pomoc w rozwoju kariery innego aktora/aktorki.

Na realizację wyzwania macie czas do piątku 27 marca 24:00.

Nagroda to:

Wszystkie osoby, które wezmą udział w wyzwaniu otrzymają – 20% rabatu na TEST FRIS Styl myślenia i działania (do wykorzystania do końca kwietnia).

Spośród aktorów, którzy wezmą udział we wszystkich 10 wyzwaniach (o numerach 7-10, kontynuacja numerów z poprzedniej edycji) Ula Zawadzka wybierze zwycięzcę całej edycji domowej, który otrzyma bezpłatny udział w warsztatach WIZYTÓWKA AKTORSKA by AKTOREMBYC o wartości 349 zł! Do zabawy możesz przystąpić w każdym momencie do końca trwania ostatniego 10. wyzwania i nadrobić zaległe wyzwania, tak aby walczyć o nagrodę główną.

WARUNKI UDZIAŁU W 10. WYZWANIU:
1. Dołącz do dedykowanej grupy na Facebooku #WYZWANIEAKTOREMBYC edycja domowa —> https://www.facebook.com/groups/2228129610739529/
2. Zrealizuj wyzwanie i wrzuć je na swoje social media. Nie zapomnij w opisie nas oznaczyć @aktorembyc #wyzwanieaktorembyc10
3. Udostępnij post na grupie na Facebooku: „#WYZWANIEAKTOREMBYC edycja domowa”
4. Rozwijaj się aktorsko i wygrywaj nagrody 🙂

Co zyskujesz biorąc udział w akcji #WYZWANIEAKTOREMBYC:
– uruchamiasz swoje aktorskie moce,
– przekraczasz swoje strefy komfortu,
– rozwijasz się, a razem z Tobą Twoje umiejętności i kariera aktorska,
– oswajasz się z kamerą i z tworzeniem własnego contentu na social media,
– promocje swojej osoby,
– przygotowujesz się na to, co nieuniknione czyli sukces,
– masz szansę wygrać wartościowe nagrody,
– dobra zabawa w gronie innych aktorów.

Ula będzie brała z Wami udział we wszystkich wyzwaniach!

Publikując swoje wyzwanie w grupie wyrażasz zgodę na udostępnianie i publikowanie go na blogu i social mediach (fb, instgram, yt) AKTOREMBYC.pl  oraz wykorzystanie jej w materiale promującym bieżącą i kolejną edycję WYZWAŃ AKTOREMBYC.

W przypadku otrzymania nagrody w konkursie wyrażam zgodę na poinformowanie o wynikach konkursu na stronie na Facebooku AKTOREMBYC.pl, posługując się imieniem i nazwiskiem uczestnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *