#WYZWANIEAKTOREMBYC4

Wszyscy pewnie z niecierpliwością czekacie na kolejne zadanie?! 🙂 Tym razem będziemy przygotowywać się do networkingu, czyli rozmowy z osobą decyzyjną z branży. W ramach przygotowań to zadania warto zapoznać się najpierw z 2 artykułami na naszym blogu:

https://aktorembyc.pl/pamietnik-filmowy-czas-start/

https://aktorembyc.pl/chcialbymchcialabym-zagrac-u-rezysera-xxx-droga-docwiczenie/

Wyzwanie polega na tym, aby wybrać się kina na polski film (na swoje social media wrzuć post publiczny: zdjęcie biletu i oznacz nas jak zawsze @aktorembyc.pl #wyzwanieaktorembyc3) a następnie przygotuj odpowiedzi na poniższe pytania i udostępnij je w grupie #wyzwanieaktorembyc edycja listopadowa (https://www.facebook.com/groups/2228129610739529/):

  1. Którą rolę i dlaczego chciałbyś zagrać w tym filmie?
  2. Wymień 3 rzeczy, o których mógłbyś porozmawiać z tym reżyserem (tutaj należy zapoznać się z jego biografią: może masz pytanie dot. poprzedniego filmu, pochodzicie z tych samych okolic lub w podobny sposób spędzacie czas wolny).
  3. Kto był reżyserem obsady tego filmu? Jaki był Twój ostatni kontakt z tym reżyserem (sposób+mniej więcej termin)? (na castingu reklamowym, aktualizacja mailowa, na warsztatach, jeśli nie znam to jak mogę poznać?)
  4. Napisz 3 zdania recenzji filmu – czy i co Ci się podobało, czy byś polecił, czy widzisz inspiracje z innego filmu itp itd.

Warunkiem udziału w walce o nagrody jest zapisanie się do naszego Newslettera na stronie głównej www.aktorembyc.pl.

Jeśli marzysz o graniu w fabułach, najwyższy czas na mobilizację! 🙂

Tym razem nagrody ogłosimy później, ponieważ jesteśmy w trakcie nawiązywania kontaktu z reżyserami castingu, które filmy możecie obecnie oglądać w kinie m.in.: 7 uczuć, Kler, Miłość jest wszystkim i Planeta singli 2. 

Czekamy na Wasze wyzwania do piątku 30 listopada do godz. 12:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *