Zapraszamy na platformę CREW UNITED POLSKA

Artykuł gościnny:
Po naszym sukcesie na ostatnim naszym warsztacie, jesteśmy szczęśliwe, że możemy zaprosić jeszcze raz do współpracy i dziękujemy za tę możliwość pani Uli Zawadzkiej – właścicielce Bloga AKTOREMBYC.
Crew United to europejska platforma online, na której łączymy ludzi, aby wspólnie kręcić wspaniałe filmy.
Aktualnie wszyscy aktorzy i aktorki, a także freelancerzy, firmy i agencje rejestrujące się na naszej stronie otrzymują darmowo roczny status Premium.
Dlaczego warto zarejestrować się na Crew United?
+  Załóż profil na największej profesjonalnej bazie internetowej w obszarze niemieckojęzycznym, w Polsce, w Francji i wkrótce  także w Europie.
+  Przedstaw się międzynarodowym reżyserom / reżyserkom castingu, reżyserom / reżyserkom i innym decydentom w branży filmowej w Europie i na całym świecie.
+  Zaprezentuj Twoje demo, Twoją wizytówkę wideo i wszystkie Twoje umiejętności osobom, które szukają aktorów i aktorek do obsady filmów w Polsce i w innych krajach.
+  Miej odwagę do kooperacji z twórcami filmowymi z Niemiec, z Europy i z całym światem.
+  Współpracuj z nami nad poprawą warunków pracy w branży filmowej.
Co proponujemy:
+  Nieodpłatny roczny okres próbny, podczas którego możesz testować platformę Crew United / Crew United Polska i wszystkie narzędzia dostępne w profilu Premium Video +
Warsztat online:
Zostaną poruszone dwa obszary tematyczne:
Część 1: „Czym dokładnie jest Crew United i Crew United Polska? Jakie możliwości otwierają się dla Ciebie wraz z rozwojem   naszej platformy w Polsce, we Francji, a wkrótce także w Hiszpanii, we Włoszech, w Grecji, w Litwie i w Rumunii?”
Część 2: „Jak założyć i pielęgnować efektywny profil profesjonalny na Crew United Polska i przedstawić się reżyserom /     reżyserkom castingu?
Następne warsztaty odbędą się w następującym terminach:
 
w wtorek, 30.08. o godzinie 14.00 i 
w czwartek, 01.09. o godzinie 10.00
Zgłoszenia proszę kierować na maila Alexandry Hajok:  a.hajok@crew-united.com.
Oczywiście możesz założyć profil już dzisiaj a podczas warsztatów opowiemy więcej o tym, jak najlepiej korzystać z międzynarodowej platformy Crew United i z wszystkich narzędzi.
Już teraz możesz zobaczyć też ogólną prezentację dotycząca naszej działalności (w języku polskim):
Dziękujemy i cieszymy się, że już wkrótce będziemy mogli poznać się osobiście!
Alexandra, Irena i Anna