Zmiana: Warsztaty DIRECTED BY Maciej Dutkiewicz tylko 24.02

Dostaliśmy od Was sporo wiadomości, że ciężko Wam przeznaczyć aż 2 dni na warsztaty i do tego zapłacić wyższą cenę. Dlatego udało nam się zmieścić program warsztatu w 1 dzień! Jeszcze mniej uczestników i mniejsze studio, więcej nauki 🙂

Tym razem na warsztatach DIRECTED BY spotkamy się z reżyserem filmowym Maciejem Dutkiewiczem, który wcześniej pracował z takimi aktorami jak: Piotr Fronczewski, Zbigniew Zapasiewicz, Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra, Anna Dymna czy Magda Cielecka. Teraz przyszła kolej na Ciebie 🙂

Jak wiecie każdy nasz warsztat jest unikatowy, ponieważ program układa inny reżyser według tego jak sam pracuje z aktorami na zdjęciach próbnych. Dlatego tym razem spotkamy się w studio Aktorembyc 24 lutego, w mniejszej grupie do 8 osób i każdy będzie pracował nad 1 sceną i po przerwie lunchowej ponownie wrócimy do pracy nad nią i będziemy razem obserwować postępy. A wszystko po to, żeby reżyser mógł Was lepiej poznać i zobaczyć jak się z Wami pracuje 🙂

Warsztaty DIRECTED BY to autorski cykl warsztatów organizowanych przez Ulę Zawadzką, gdzie masz okazję poznać styl pracy danego reżysera tak jak ma to miejsce na zdjęciach próbnych, czy planie filmowym. Są to praktyczne warsztaty, po których otrzymujesz nagrane materiały, które możesz następnie wykorzystać do aktualizacji reżyserów castingu lub jako próbkę swoich możliwości aktorskich (demo).

Liczba uczestników: do 8 osób, zostało już tylko 6 miejsc

Termin: 24 luty 2024 r. (soboty), godz. 10:00-18:00, Warszawa

CENA BILETU NA WYDARZENIE: 399,00 zł

Cena obejmuje:

nagrane materiały wideo, przesyłane do Ciebie w ciągu 7 dni roboczych
udział w 8-godzinnych warsztatach
imienny drukowany certyfikat
bufet kawowy, lunch
5% rabatu na mentoring, selftape coaching lub nagrania wizytówek z Ulą Zawadzką

Informacje i zapisy:
Ula Zawadzka, 606 259 540, kontakt@aktorembyc.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zdjęcia i cv lub linku do filmpolski na adres mailowy: kontakt@aktorembyc.pl. Prosimy o zgłaszanie się osób dostępnych w oba terminy. Zastrzegamy sobie możliwość selekcji zgłoszeń.

LINK DO RELACJI Z POPRZEDNICH WARSZTATÓW W STUDIO AKTOREMBYC:

https://www.instagram.com/reel/CoSteDxjv2g/?igsh=MTQxMXI0ZW9qbngzOA==

WARUNKI OGÓLNE:

Obowiązuje opłata rezerwacyjna w wysokości 399 zł poprzez wpłatę na konto po potwierdzeniu udziału w warsztatach przez organizatora. Jeśli będziesz musiał zrezygnować z warsztatów do 48 godzin przed ich terminem a będziemy mieli listę rezerwową zostanie Ci zwrócona cała kwota w przeciwnym razie podobnie jak w przypadku konieczności odwołania swojego udziału w warsztatach do 24 godzin przed warsztatami zostanie potrącone 100 zł.

Wystawiamy faktury, należy wyrazić chęć jej otrzymania przy zgłoszeniu.

Udział w warsztatach oznacza zgodę na publikację zdjęć z wydarzenia oraz nagrań wideo z backstagu na stronach www i social mediach @aktorembyc.

Program warsztatów może ulec zmianie w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania danej grupy.

 

MACIEJ DUTKIEWICZ –

Jest absolwentem Wydziału Reżyserii FAMU w Pradze. W 1989 r., ukończył również studia podyplomowe w Toronto York University na Wydziale Filmowym i Teatralnym. W 1999 r. Dutkiewicz zrealizował doskonałą komedię sensacyjną pt. „Fuks” z Maciejem Stuhrem w roli głównej, za którą na Festiwalu w Gdyni otrzymał nagrodę za reżyserię oraz nominację do „Orła”, Polskiej Nagrody Filmowej w kategorii najlepszy scenariusz 1999 r. Właśnie weszła do kina kontynuacja filmu pt. „Fuks 2” z takimi gwiazdami jak Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Cezary Pazura i inni. Maciej reżyserował też wiele popularnych polskich seriali tj.: „Ojciec Mateusz”, „Złotopolscy”, „Na krawędzi”, czy „Osaczony”.