Zostały ostatnie miejsca na warsztaty WIZYTÓWKA AKTORSKA!

Te warsztaty w wersji na żywo organizujemy baaardzo rzadko ze względu na zajętości Uli, więc korzystajcie teraz! 🙂 Na 11 lutego w niedzielę zostało już tylko kilka miejsc! Szczegóły: https://aktorembyc.pl/warsztaty-wizytowka-aktorska-na-zywo/

Poniżej zebraliśmy Wam opinie uczestników poprzednich edycji, więcej przeczytacie na naszym Facebooku:

„Polecam warsztaty Wizytówka aktorska. Bardzo profesjonalnie i rzeczowo, z mnóstwem praktycznych ćwiczeń. Teraz wiem jak przygotować się do castingu i jak pokazać się na nim od najlepszej strony. Mam nadzieję, że już wkrótce wykorzystam wszystkie cenne wskazówki, z pozytywnym efektem :)”

Małgorzata Krasnodębska

„Warsztaty prowadzone w bardzo miłej atmosferze, bez stresu. Można poznać swoje zalety oraz wady, a także co robić a czego unikać na castingach. Dla każdego poświęcany czas indywidualnie 🙂 Polecam!” 

Ania Krzyżanowska

„Warsztaty Uli są praktyczne, ciekawe i bardzo pomocne. Przygotowują na stanięcie oko w oko z kamerą i casting directorem:) połowa stresu mniej kiedy wiadomo co robić, jak robić, jak się obrócić, który profil mamy lepszy, jak pokazać dłonie i jaką postawę przyjąć. Na warsztatach w niedzielę ćwiczyłam opowiadanie dowcipu, na castingu w poniedziałek dokładnie takie na mnie czekało zadanie :))) dzięki Ula bo bym poległa. Czekam na kolejne warsztaty.”

Anna Lerczak

„Gorąco polecam zajęcia „Wizytówka Aktorska” u Uli. Fantastyczna atmosfera i celne wskazówki, o których wcześniej nawet nie pomyślałem. Zdecydowanie merytoryczne i praktyczne zajęcia, dzięki którym mam większą świadomość siebie oraz procesu jaki zachodzi na castingu. Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Ulą, na pewno ja sam wrócę do niej na kolejne kursy.”

Szymon Jędrzejewski

Zapisy na warsztaty na kontakt@aktorembyc.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *